Bol Şans İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,992 Görüntülenme

Bol Şans İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Gökhan Yılmaz

Oyuncular:

Burçin Abdullah, Selim Gülgören, Atıf Emir Benderlioğlu

Bol Şans Full HD İzle


19 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girmeye hazır olan yerli yapım yeni Bol Şans filmi romantik türünün en iyi örneklerinden biri olarak tarihe geçecek niteliktedir. Bol Şans filmi, diğer tüm romantik filmleri gölgede bırakmaya hazırlanırken, çekimleri dahi oldukça etkileyici bir biçimde gerçekleştirilmiştir.

Bol-Sans-İzle

Bol Şans filminde yer alan başrol oyuncuları, oyunculuklarını gerçek anlamda konuşturarak filmi çok daha etkili bir hale getirmişlerdir. Başrolleri paylaşan Selim Gülgören ve Burçin Abdullah, birbirine aşık bir çift rolünü canlandırarak seyirciyi ekrana bağlamaya hazır haldedir. Hem romantizm türünü hem de dram türünü en iyi şekilde harmanlayan yönetmen ve senaristler sayesinde mükemmel bir yerli dram film ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bol Şans Yerli filminde başrollerin yanısıra değerli oyuncular Atıf Emir Benderlioğlu, Semra dinçer, Ahmet Baki Kurtuluş, Orhan Eşkin ve Onur Şirin yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Gökhan Yılmaz’ın oturduğu filmin konusu ise karışık bir aşk hikayesini ele almaktadır. Hayatından oldukça memnun olan Deniz adlı kızın babası ölür. Cenaze işlemleri için köye giden Deniz, bir an önce cenaze işlemleri bitince hayatına geri dönmek ister. Ancak köyden çıkamaz. Köyde babasına ait olan açık hava sineması vardır ve Deniz bunu almak ister.

Bol-Sans-2016

Ancak karşısına köyün belalısı Ümit çıkar. Ümit’in arkasında ise belediye başkanı yer almaktadır. İşler içinden çıkılmaz bir hal alır ve olaylar silsilesi kendini göstermeye devam eder. Deniz köyde aynı zamanda oldukça belalı bir kadın olan Buse ile de tanışmıştır. Ve Ümit Buse’ye aşıktır. Bu şekilde olaylar karışır ve bakalım nasıl sonuçlanır hep birlikte izleyeceğiz. Tüm seyircileri kesinlikle ekranlara bağlayacak olan film tam olarak 19 Ağustos tarihinde vizyona girmeye hazır bir şekilde merakla bekleniyor.

Bol Şans Tek Part İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bol Şans İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap