Bokeh İzle İndirmeden Online Full Seyret
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (46)
677 Görüntülenme

Bokeh İzle İndirmeden Online Full Seyret

Bokeh sansürsüz izle, Bokeh full HD izle, Bokeh 2017 yapım bir Amerikan filmdir. Film 24 Mart 2017 yılında vizyona girmiştir. Bokeh filminin yönetmenliğini başarılı iki yönetmen olan Andrew Sullivan, Geoffrey Orthwein’dir. Filmin yazarlığını ise filmin yönetmenleri olan Andrew Sullivan, Geoffrey Orthwein üstlenmiştir. Bokeh filminde yetenekli oyuncular rol almıştır. Filmde Maika Monroe, aynı zamanda başarılı kitap yazarı olan Matt O'Leary, Arnar Jónsson, Berglind Rós Sigurðardóttir rol almıştır.

Reklamı Geç
30

Bokeh (2017) Fragman | izlesene.com

Bokeh sansürsüz izle, Bokeh full HD izle, Bokeh 2017 yapım bir Amerikan filmdir. Film 24 Mart 2017 yılında vizyona girmiştir. Bokeh filminin yönetmenliğini başarılı iki yönetmen olan Andrew Sullivan, Geoffrey Orthwein’dir. Filmin yazarlığını ise filmin yönetmenleri olan Andrew Sullivan, Geoffrey Orthwein üstlenmiştir. Bokeh filminde yetenekli oyuncular rol almıştır. Filmde Maika Monroe, aynı zamanda başarılı kitap yazarı olan Matt O’Leary, Arnar Jónsson, Berglind Rós Sigurðardóttir rol almıştır.
Bokeh filmi karşımıza dram ve bilim kurgu türünün mükemmel bir uyumu içinde izleyicilere sunulmuştur. Film bir kaçamak yapmak için kendilerine tatil yeri olarak soğuk ve doğal güzellik yönünden muhteşem izleri olan İzlanda’yı seçen Jenai ve Riley çiftinin tatilini büyük bir gizem şeklinde ele alır. Eğlenceyi seven bu çift İzlanda’ya doğru yola çıkar. İzlanda’ya vardıklarından kısa bir süre sonra bir ışık patlaması olur ve heryer aniden aydınlanır. Jenai ve Riley çifti bu ışık patlaması olduğu sırada uyumaktadır. Bu çift sabah olup uyandığıklarında ise kimsenin olmadığını farkederler. Şehirde kimse kalmamıştır. Eğlenmeyi çok seven Jenai ve Riley çifti bu durumu bir fırsata çevirmek isterler. Saatlerce eğlencenin dozunur arttırırlar. Jenai ve Riley bu durumdan gayet memnun olmuşlardır. Ancak saatler ilerledikçe bu durumdan endişe duymaya başlarlar. Bokeh filmi dünyada sadece iki kişi kalırsa neler olacağını başarılı bir şekilde gözler önüne sermektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap