Bohemian Rhapsody Full HD izle
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (67)
576 Görüntülenme

Reklamı Geç
30


Bohemian Rhapsody izle, Bohemian Rhapsody hd izle Biyografi,dram ve müzik türlerinde kendini gösteren Amerikan filmlerindn bir tanesi olarka sık sık medyaya konu olan Bohemian Rhapsody; efsane rock grubu Queen’in solistliğini yapan ve gelmiş geçmiş en iyi sanatçılardan bir tanesi olarak kabul edilen Freddie Mercury’nin hayat hikayesinden esinlenilerek uyarlanmış bir yapım olarak adından söz ettirmektedir.
70-80’li yılları konu alan biyografik türdeki yapım olarak adından söz ettiren Bohemian Rhapsody; Freddie Mercury’nin kariyerini konu alan bir film projesi olarak adından söz ettirmektedir. Bu film yanı zamanda Queen’in solistliğini yapan Freddie Mercury’nin psikolojik durumunu, ilişkilerini ve hayatının son zamanlarında yakalanmış olduğu AIDS hastalığını da işleyecek yapım olarak kendini gösterecek ve Quenn hayranları tarafından da dikkatle takip edilecek olan bir proje izlenimi veriyor.
En fazla merak eilen 2017 filmleri arasında yer alan Bohemian Rhapsody; oyuncu kadrosu ile adından söz ettirerek; bu alanda başarılı performanslar içerecek bir film olarak da çekimleri tamamlanıyor. Bohemian Rhapsody adlı filmin oyuncu kadrosunda yer alan Rami Malek, Lucy Boynton, Joseph Mazzello gibi isimler Queen dönemini başarılı bir biçimde canlandırarak; ortaya ilgi çeken bir filmi koyma konusunda yeterli olacaklardır. 28 Aralık 2018 tarihinde vizyona girecek olan Bohemian Rhapsody adlı biyografi türündeki yapımın yönetmenlik koltuğunda oturan Bryan Singer dolayısıyla da söz konusu projenin giderek ilgi çekecek bir noktada yer alması da sağlanacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap