Bitter Harvest izle Yabancı Film
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (10)
6.0 IMDB Puanı 568 Görüntülenme

Bitter Harvest izle Yabancı Film

(2017 - Kanada)

Yönetmen:

George Mendeluk

Oyuncular:

Max Irons , Samantha Barks , Terence Stamp , Barry Pepper , Tamer Hassan

Reklamı Geç
30


Bitter Harvest izle, Bitter Harvest yabancı film, Yönetmenliğini George Mendeluk’un yapmakta olduğu Bitter Harvest filmi en çok beğenilen dram ve savaş filmleri arasında yer almaktadır. Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken filmde Max Irons, Samantha Barks, Terence Stamp, Barry Pepper ve Tamer Hassan gibi başarılı isimler yer alacaktır.
İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra SSCB’nin toprak hırsı bütün ülkeleri ciddi anlamda etkilemiştir. Bu ülkelerin başında da Ukrayna yer almaktadır. Tam bu dönemlerde Ukrayna sürekli sömürülmekte ve ezilmektedir. Ukrayna halkının tek düşüncesi ise özgür olmak ve bağımsızlık elde etmektir. Ukrayna’nın küçük bir köyünde yaşamakta olan ve ressamlık yapan Yuri, küçüklüğünden beri bir kıza karşı farklı duygular beslemektedir. Yıllar sonra âşık olduğu Natalka ile evlendiğinde ise Stalin yönetime geçer.

Komünizm sebebiyle köyün bütün mal varlığına el konulur. Rejimden kurtulmak isteyen Yuri, mecburiyetten de olsa karısını köyde yalnız bırakarak Kiev’e gider. Bu sırada Rus topraklarında da büyük bir kıtlık baş gösterir. Buna bağlı olarak da insanlar ölmeye başlar. Yuri’nin yanına gitmek isteyen Natalka, sınırların kapatılması sebebiyle büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve Yuri’nin yanına gidemez. Natalka, bu aşamada komünizme karşı tek başına mücadele vermek zorundadır.
Natalka ve Yuri’nin diktatörlüğe karşı verdiği mücadele ve ilgi çekici aşk hikâyeleri filmde etkileyici bir şekilde anlatılmıştır. Kanada yapımı olan Bitter Harvest izleyicilerini büyük bir maceraya ve drama sürükleyecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap