Bir şey değilim yerli komedi fragman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,932 Görüntülenme

Bir şey değilim yerli komedi fragman

(2016 Türkiye)

Yönetmen:

Muharrem Özabat

Oyuncular:

Münir Can Cindoruk, Caner Cindoruk, Bihter Dinçer, Füsun Demirel, Bülent Çolak, Levent Ülgen, Numan Çakır ve Şener Kökkaya

Reklamı Geç
30

Bir şey değilim yerli komedi fragman

Bir şey değilim filmi 2016 yapımı uzun metrajlı film komedi kategorisindedir. Yönetmenliğini Muharrem Özabat’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Münir Can Cindoruk, Caner Cindoruk, Bihter Dinçer, Füsun Demirel, Bülent Çolak, Levent Ülgen, Numan Çakır ve Şener Kökkaya bulunuyor.

016539-jpg-r_640_360-f_jpg-q_x-xxyxx

Bir şey değilim Fragman

Bir şey değilim Filmde Mahmut karakteri genç bir tiyatrocudur. Bu sıralarda zor günler geçirmektedir. Bir gün kötü adam karakterinde oynaması için ikinci sınıf bir sinema filminde oynaması teklif edilir. Bu rolü kabul eden Mahmut oyunculuktaki başarısıyla başrol oyuncusunun dikkatini çekerek kıskançlığa neden olur. Başrol oyuncusu bu sebeple onun kovulması için uğraşırken Mahmut için zor günler başlamış olur. Ancak işe ihtiyacı olduğu için tüm bu eziyetlere katlanır. Bu pasifliği yüzünden kız arkadaşı Serap onu terk eder. Serap eve kendi başına dönerken iki gaspçı tarafından saldırıya uğrar. O sırada onu takip eden Mahmut ise gaspçılarla dövüşür ve Serap’ı kurtarır. Anlamadığı bir şekilde gazetelerde çıkar. Gazete başlıklarında Mahmut’un, kadınları öldüren seri katili öldürdüğü yazıyordur. Bu yalan haberden sonra Mahmut halk tarafından kahraman ilan edilmiştir. Bu durum film setine de yansır.

ben-bir-sey-degilim-izle-300x188

Bir şey değilim İzle

Bir şey değilim filminin yapımcısı onu kötü karakter rolünden çıkarıp iyi karakter rolü verir ve yarım kalan filmi bu rol ile bitirmeyi teklif eder. Her şey mükemmel giderken gerçek katilin kimliği tespit edilir. Böylece Mahmut ünlü olabilmek için yalan söylemiş birisi durumuna düşüp kahramanken sahtekar olur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bir şey değilim yerli komedi fragman" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap