Bezm – i Ezel izle Full Hd Kesintisiz
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
6,170 Görüntülenme

Bezm – i Ezel izle Full Hd Kesintisiz

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Aykut Can Demirel

Oyuncular:

Ebru Eker, Berkan Tutu, Buğra Han Kirişoğlu
21 Temmuz 2017 de seyirci ile buluşacak olan Bezm – i Ezel filmi 2017’nin en iyi korku filmlerinden biri olmaya aday gözüküyor. Yönetmenliğini Aykut Can Demirel’in üstlendiği filmin yapımına 2017 yılında başlanmıştır. Senenin iddialı filmlerinden olan yapımın senaristliğini ise Oğuz Tosun yapmaktadır.

Reklamı Geç
30

Bezm – i Ezel izle

21 Temmuz 2017 de seyirci ile buluşacak olan Bezm – i Ezel filmi 2017’nin en iyi korku filmlerinden biri olmaya aday gözüküyor. Yönetmenliğini Aykut Can Demirel’in üstlendiği filmin yapımına 2017 yılında başlanmıştır. Senenin iddialı filmlerinden olan yapımın senaristliğini ise Oğuz Tosun yapmaktadır.

Filmde Yasemin ve Mustafa adında iki kişinin yaşadıkları korku dolu olaylar işlenmektedir. Mustafa ve Yasemin’in dinleri birbirlerinden farklı olsa da ikili beraber mutlu olmayı başarmıştır. İzmir de yaşayan çiftin hayatında her şey sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. Ta ki Bir gece Yaseminin gördüğü korkunç kabusa kadar. Yasemin gördüğü kabus ile sarsılır. Bu kabusun ardından farklı farklı paranormal olaylar yaşayan Yasemin kilise papazından yardım istemeye karar verir. Mustafa ise Yasemin’in yaşadıklarını hafife almaktadır. Kilise de ki papazla da çözüme ulaşamayan Yasemin sonunda Mansur adında bir hoca ile karşılaşır. Mansur hoca zorlanarak uzun uğraşlar sonucu Yaseminin yaşadıkları hakkında birkaç bilgi edinir. Yasemin’e oldukça tehlikeli bir cin kabilesi musallat olmuştur. Bunun nedeni ise Yaseminin babası İshak’tır. Mansur Hoca Yaseminin sorunlarını çözmenin tek yolunun babası İshak’ın sırrını ortaya çıkarmak olduğunu söyler.

Bezm – i Ezel Tek Parça izle

Berkan Tutu, Ebru Eker, Hakan Tutu, Buğrahan Kirişoğlu gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Bezm – i Ezel filminin yapım işlerini ise Arı Kovanı Prodüksiyon üstlenmiştir. Filmin dağıtımcılığını ise MC Film yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Belko Deneyi izle Full HD 2017 başlıklı filmimizde Belko Deneyi filmi hakkında bilgiler verilmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bezm – i Ezel izle Full Hd Kesintisiz" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap