Beyaz Balina izle Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
647 Görüntülenme

Beyaz Balina izle Tek Parça Full HD

(2017-Türkiye)

Yönetmen:

A. Uygur Öztürk

Oyuncular:

Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Erden Alkan, Umut Karadağ, Güneş Sayın
2017 Yerli dram filmlerinden biri olan Beyaz Balina izle filmi, 24 Mart 2017 tarihinde vizyonlarda olacak. Film, iki çocuğun dostluklarını ele alıyor. Ali, şehirde hayatını sürdürürken ailesini kaybeder. Hiç kimsesi olmayan Ali, dedesinin yanına taşınmak zorunda kalır. Ali'nin dedesi köyde yaşamaktadır ve Ali için bu köyde yaşamak oldukça zor olacaktır. Vahap ise, köyün tabir-i caize fırlama çocuklarındandır ve Ali ile birbirilerine çok ters düşerler. Kısa sürede birbirlerine düşman olun bu iki çocuk, birbirlerini yakından tanıdıktan sonra çok iyi iki dost olacaktır.

Reklamı Geç
30

Beyaz Balina izle

2017 Yerli dram filmlerinden biri olan Beyaz Balina izle filmi, 24 Mart 2017 tarihinde vizyonlarda olacak. Film, iki çocuğun dostluklarını ele alıyor. Ali, şehirde hayatını sürdürürken ailesini kaybeder. Hiç kimsesi olmayan Ali, dedesinin yanına taşınmak zorunda kalır. Ali’nin dedesi köyde yaşamaktadır ve Ali için bu köyde yaşamak oldukça zor olacaktır. Vahap ise, köyün tabir-i caize fırlama çocuklarındandır ve Ali ile birbirilerine çok ters düşerler. Kısa sürede birbirlerine düşman olun bu iki çocuk, birbirlerini yakından tanıdıktan sonra çok iyi iki dost olacaktır.

Moby Dick adında bir kitaba başlayan; ama bitiremeyen Ali bu kitabı bitirmek ister. Zamanla Vahap’ın da ilgisini çeken bu kitap, iki arkadaş için bir tutkuya dönüşecektir. Yalnız bir sorun vardır. Bu kitabı bulmak onlar için oldukça zordur ve iki arkadaş bu kitabı bulmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Filmin yönetmenliğini üstlenen A. Uygur Öztürk, sinema piyasasına bu filmle giriş yapacak. A. Uygur Öztürk yaptığı açıklamada, bu film ile ilgili iki amacının olduğunu belirtti. Bunlardan ilki, sinema dünyasına başarılı bir eser ile giriş yapmak. İkincisi ise, yaptığı işin sinema severlere hizmet etmesi.

Beyaz Balina Tek Parça izle

Ücra bir köyde yaşanan olayları ele alan Beyaz Balina filmi, Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Erden Alkan gibi oyuncuları içinde barındırmaktadır. Ozan Akıncı ve Sühan Bozdağ isimleri ise filmin senaristliğini yapmış olan isimler.

Bir önceki yazımız olan Umudun Kıyısında izle Yerli Film 2017 başlıklı filmimizde Umudun Kıyısında hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Beyaz Balina izle Tek Parça Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap