Bent izle Türkçe Dublaj 720p
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (2147)
35,968 Görüntülenme

Bent izle Türkçe Dublaj 720p izle

Bent izle Türkçe Altyazılı online Seyret, Bent izle Tek parça 1080p Seyret Bent filmi izleyicilerin karşısına suç ve gerilim türlerinde çıkmakta olup; izleyiciler bu film ile eşsiz zamanlar geçireceklerdir. Filmde ise eski bir polisin yaşadıkları izleyicilere aktarılmaktadır. Filmde bu eski polis artık itibarını kaybeder. Bunun sonucunda da kendisini kanıtlamak ister. Bu nedenden dolayı da bir uyuşturucu çetesinin ortasında kendisini bulur. Fakat uyuşturucu çetesini ararken ise beklediği bir durumla karşılaşamaz ve uyuşturucu çetesi bir türlü yakalanamaz.

Reklamı Geç
30

Bent izle

Bent izle Türkçe Altyazılı online Seyret, Bent izle Tek parça 1080p Seyret Bent filmi izleyicilerin karşısına suç ve gerilim türlerinde çıkmakta olup; izleyiciler bu film ile eşsiz zamanlar geçireceklerdir. Filmde ise eski bir polisin yaşadıkları izleyicilere aktarılmaktadır. Filmde bu eski polis artık itibarını kaybeder. Bunun sonucunda da kendisini kanıtlamak ister. Bu nedenden dolayı da bir uyuşturucu çetesinin ortasında kendisini bulur. Fakat uyuşturucu çetesini ararken ise beklediği bir durumla karşılaşamaz ve uyuşturucu çetesi bir türlü yakalanamaz. Bu eski polis bir gizli ajan olarak çalışmaktadır ve bir anda kendisine öldürülen bir kadının cinayetinde bulur. Bu öldürülen kadınında daha sonra bir ajan olduğunu öğrenir. Eski polisi ise bu andan itibaren oldukça zor anlar beklemektedir. Bu eski polis bir anda kendisini bir çatışmanın içerisinde bulmaktadır. Bu çatışmanın ise kimden kaynaklandığını bir türlü anlayamaz.

Bent Direk İzle

Bent filmi ile izleyiciler aksiyon dolu sahnelere tanık olacaklardır ve izleyiciler ekrandan gözlerini ayırmadan izleyeceklerdir. Film Amerikan yapımlı olmakta ve izleyicileri bu nedenden dolayı keyifli bir aksiyon filmi beklemektedirler. Filmin yönetmenliğini ise daha önce oldukça başarılı işlerin altında imzası bulunan Robert Moresco üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise başarılı birçok isim görülmektedir. Filmin oyuncuları ise Karl Urban, Sofia Vergara, Andy Garcia olmaktadır. Oyunculuk performansı ile izleyiciler filmden çok fazla etkileneceklerdir. Filmkomedi.com keyifli seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap