Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Full HD İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
10.558
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Full HD İzle

Benim Çılgın Düğünüm 2 izle

Evet arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz bugün sizlere tanıtacağım çok efsane bir film var arkadaşlar hem ilk filmi çok güzeldi hem serinin yeni filmi çok güzel diyebilirim başlıktan okuduğunuz gibi Benim Çılgın Düğünüm 2 HD İzle var arkadaşlar film çok güzel olmuş efsane olmuş muhteşem olmuş filmi izledim ve diyecek bir kelimem yok arkadaşlar film çok güzel yani eleştiri bile bulamadım diyebilirim arkadaşlar Benim Çılgın Düğünüm 2 HD İzle geçicek olursak vizyon tarihi 3 haziran 2016 olan filmin türü komedi arkadaşlar ama bu kadar güzel bir komedi filmi olamaz yani gül gül öldük diyebilirim hem de doksan dört dakika uzunluğunda arkadaşlar yok artık daha neler dedim resmen hem bu kadar güzel bir komedi filmi hemde doksan dört dakika uzunluğunda gül gül öldük cidden  ama yönetmen koltuğunda komedi türünün yaratıcısı çok efsane bir abiiz var arkadaşlar hepinizin de tahmin ettiği gibi Kirk Jones arkadaşlar serinin diğer filminde de yönetmenlik yaptı ve çok beğenildi arkadaşlar Kirk Jones farkı diyebilirim arkadaşalar şimdi ise sizi çok sıkmadan konuya yani filmin özetine geçelim.

Nia Vardalos , turizm acentesi ve kuru temizlemecisinin kapanmasının ardından babasının açtığı restorant da çalışmaya devam eder ve kızı paris büyümüş ve üniversiteli olmuştur ailesinden kurtulmak için yurt dışında okumak ister ve  olaylar gelişir.  Oyuncu kadrosuna gelicek olursak arkadaşlar Nia Vardalos , John Corbett , Elenea Kampouris , Michael Constantine , Lainie Kazan var arkadaşlar.  Evet arkadaşlar ne yazık ki burada kısa kesip bitiriyorum yazımı ve sizi Benim Çılgın Düğünüm 2 HD İzle  ile baş başa bırakıyorum eğer film hakkında bir eleştiriniz var ise yorumlara yazmayı unutmayın beraber konuşalım birbirimize film tavsiyesi verelim. Film öneriniz varsa yorumlara yazmayı unutmayın yorumları okuyorum ve onaylıyorum herkese iyi seyirler. 1080P HD izlemeyi unutmayın. Yorum atmayı unutmayın arkadaşlar yorumlarınızı okuyorum ve onaylıyorum ve lütfen kötü yorumlarda yazmayın arkadaşlar kalbimi kırıyorsunuz biz sizin için çok uğraşıyoruz lütfen yapmayın iyi seyirler.

Benim Çılgın Düğünüm 2 2016 Full HD İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, 2016 Komedi Filmleri Full Hd Komedi Film izle, Türkçe Dublaj Komedi Filmleri, Yabancı Filmler izle, 2016, 2017, 2018 Yabancı Filmleri izle, Filmkomedi.com, Yabancı Komedi Filmleri - Türkçe Dublaj Yabancı Komedi Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: Kirk Jones

Oyuncular: Nia Vardalos , John Corbett , Elena Kampouris , Michael Constantine , Lainie Kazan

Etiketler: , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Nelyubov İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Jigsaw İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

2 izlenme
First Kill İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?