Benim Adım Bolt izle Full HD
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (4)
7.1 IMDB Puanı 356 Görüntülenme

Benim Adım Bolt izle Full HD

(2016 - İngiltere)

Yönetmen:

Benjamin Turner, Gabe Turner

Oyuncular:

Pele, Neymar, Serena Williams

Reklamı Geç
30

Benim Adım Bolt izle

Gerçek yaşamdan uyarlama harika bir film daha. Benim Adım Bolt filmi 2016 yapımı biyografi ve belgesel türlerinde oldukça dikkat çekiyor. Bolt’un hikayesi ise spor dalında ki başarısı ile filmlere konu oldu. Özellikle tüm yarışlarda neredeyse harika başarı göstermesi kariyerinin zirvelere ulaşmasına sebep olmuş durumda.


Bu film de anlatılan Bolt’un kariyeri yukarıda anlatılandan ziyade geçmişten günümüze uzanmış ve hala tarihin en hızlı sporcuları arasında gösterilmesi de O’nu adeta efsane haline getirmiştir. Aslında O’nun filmini yapanlardan da tam burada görev olarak bu filmi hazırladıklarını ve bundan keyif duyduklarını açıklamışlardır.
Usain Bolt bu dillere destan filmi de gerçekten dillere destan olmuş diyebiliriz. Özelikle de spor dalında bu tarz insanlara asırda birkaç kez rastlandığı ve bu değerli hayatının filmini izlemenin de önemini bizlere hatırlatmaktadır.


Filmin bütününde ise Bolt’un tüm hikâyesine değinilmiştir. Sporculuk adına yaptığı ve katıldığı neredeyse tüm yarışmalar ve bunlara hazırlığı ve sonrası gibi genel bağlamda değerlendirmelere ve O’nun spora verdiği öneme kadar birçok konuya ufak ufak parmak basılmıştır. Buda aslında bir başarının öyküsünü en iyi okuma fırsatını bizlere tanımış olması anlamına geliyor.

Benim Adım Bolt Full HD izle

Benim Adım Bolt(I Am Bolt) filmi sizlere bir zafer öyküsünü ve azmi öğreteceği ve yaşamda çok şeyler vereceği neredeyse garanti. Bilhassa spora ilgi duyan tüm herkesin izlemesini tavsiye etmemek film dünyası adına yanlış olacaktır. Filmin kadrosu ise oldukça tecrübeli ve dikkat çeken isimlerden oluşmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda Gabe ile birlikte Benjamin Turner bulunmakta olup, Bolt adına her şeyi sizlere ulaştırmak adına bütün gayretlerini ortaya koyduklarını yine burada hatırlatmak isteriz. Sizde bu harika filmi sitemizden part seçenekleri ile hd kalitede ve sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Benim Adım Bolt izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap