Ben Hur İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,493 Görüntülenme

Ben Hur İzle

(ABD)

Yönetmen:

Timur Bekmambetov

Oyuncular:

Jack Huston, Morgan Freeman, Toby Kebbell

Ben Hur Full HD İzle


İlk vizyona girdiği 1959 yılında 12 dalda Oscara aday gösterilen ve de muhteşem kurgusuyla 11 dalda da Oscarı kazanan Ben Hur filmi bir başyapıt olarak izleyicilerin zihnine kazınmıştı.Film bu kez 2016 yılında sizlerle buluşuyor. Yabancı film Timur Bekmambetov’un yönetmenliğindeki film, iki arkadaşın  dramını izleyicilere sunuyor. Dostluk ve sevgi ile birbirlerine bağlanan iki arkadaşın tarihin acımasız getirileri karşısında nasıl da birbirlerine karşı düşman kesildiklerinin hikayesidir Ben-Hur…

Ben-Hur-izle

Kudüste yaşayan varlıklı bir prens olan Ben-Hur ,tarihin devingenliğinde kendisini ilerleyen zamanlarda Yahudi halkının bir koruyucusu rolüne soyunacak ve de Yahudi halkının özgürlüğü için canla başla mücadele edecektir. Ne var ki; tarihin hiçbir zaman duyguları olduğu söylenemez.Canla başla mücadele edecek olan Ben-Hur’un karşısına tarih, dostu Messila’yı  çıkaracaktır.

Ben Hur’un Kudüs prensi olduğu zamanlarda Roma’da yüksek yargıçlığa kadar yüksen Messila, Kudüs’e döndüğünde ise artık Roma’nın komutanı olmuştur.iki çocukluk arkadaşı artık tüm bağlarını bir tarafa bırakıp ,bulundukları konumun gereklerini yerine getirebilmek için çabalayacak, ancak bu süreçte bağları ile konumları arasında bir iç çatışmaya da gireceklerdir. Ben Hur full hd izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Ben-Hur-2016

Yeni yabancı film Jack Huston’un büyük bir ustalıkla oynadığı Ben Hur karakteri, tarihin epik kahramanlarını zihnimizde ustalıkla canlandırıyor.Buna bir de Tobby Kebbell’in  canlandırdığı ‘’Messila’’ karakteri de eklenince tadından yenmeyen bir tarih ve dram  yapıtı ortaya çıkmış oluyor.Ben-Hur’u izlemek sizlerin aynı filmde birçok duyguyu yaşamanıza vesile olacaktır. Üzüntü,çaresizlik,ümit, cesaret, kararsızlık ve daha nicesi…Zaten bir yapıtın kalitesi de insanda bulunan duygu tohumlarını ne ölçüde yeşertebileceğinde aranmaz mı ? Bu sebeple bir yere randevunuz varsa hemen iptal edin. Zira böyle bir başyapıtı kaçırmak olmaz. Hele yanında bir de mısırınız varsa. Her bir dakikasında kalbinizin her türlü duyguyu hissedeceğine dair bir şüpheniz olmasın. Şimdi Ben Hur tek part izleyebilirsiniz.

Ben Hur Tek Part İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ben Hur İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap