Belle İzle Tek Parça Sansürsüz 1080p
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (44)
961 Görüntülenme

Belle İzle Tek Parça Sansürsüz 1080p

Belle - Güzelliğin Rengi Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Belle - Güzelliğin Rengi Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Amma Asante yönetmenliğinde çekilen filmin gerçek hayattan uyarlama olduğu bilinmektedir. ‘ Belle ‘, eski zamanlarda İngiltere’ de yaşanmış ırk ayrımını gün yüzüne çıkarmak için hazırlanmış bir filmdir. Senaryosunun çıktığı kalem Misan Sagay’ a aittir. ‘ Belle ‘ nin süresi yüz dakikadır ve ülkemizde ‘ Güzelliğin Rengi ‘ adı ile de bilinmektedir.

Reklamı Geç
30


Belle – Güzelliğin Rengi İzle

Belle – Güzelliğin Rengi Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Belle – Güzelliğin Rengi Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Amma Asante yönetmenliğinde çekilen filmin gerçek hayattan uyarlama olduğu bilinmektedir. ‘ Belle ‘, eski zamanlarda İngiltere’ de yaşanmış ırk ayrımını gün yüzüne çıkarmak için hazırlanmış bir filmdir. Senaryosunun çıktığı kalem Misan Sagay’ a aittir. ‘ Belle ‘ nin süresi yüz dakikadır ve ülkemizde ‘ Güzelliğin Rengi ‘ adı ile de bilinmektedir.

Belle Direk Güzelliğin Rengi İzle

Dido Elizabeth Belle melez yapıda olan bir kızdır. İngiltere’ nin o zamanki aristokrat yapısında ve sosyetede ise pek bir değeri yoktur. Fakat o, çevrede sözü geçen amcası Lord Mansfield ve eşi tarafından yetiştirilmektedir. Sosyetenin tüm kurallarını en iyi şekilde bilse bile güzel kızın ortama ayak uydurması oldukça zordur. Çünkü o dönemde İngiltere esir ticaretinin merkezidir ve Belle, ten renginden dolayı aşağılamalara maruz kalmaktadır. Yine de umudunu yitirmek istemeyen genç kız bir gün âşık olup, onu ten rengi yüzünden aşağılamayan bir adamla evlenmeyi hayal etmektedir. Yaşadığı çevrede oldukça düşük olan bu ihtimal ise Belle’ nin hayata daha sıkı sarılmasına yardım eden tek şeydir. film birçok konuda oldukça dikkat çeken yapım olarak değerlendirilmektedir. filmin konusu oldukça etkileyicidir. filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap