Belko Deneyi izle Full HD 2017
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
1,889 Görüntülenme

Belko Deneyi izle Full HD 2017

(2017-ABD)

Yönetmen:

Greg McLean

Oyuncular:

Adria Arjona, Abraham Benrubi, Tony Goldwyn, Michael Rooker, John C. McGinley, John Gallagher Jr, Josh Brener, Sean Gunn, Mikaela Hoover, David Dastmalchian, Owain Yeoman, Melonie Diaz, James Earl, David Del Rio, Joe Fria ve Benjamin Byron Davis
Korku ve gerilim kategorisi altında değerlendirilen Belko Deneyi adlı yapım, sosyal bir deneyi konu alacak bir proje olarak senaryolaştırılmıştır. Sosyal deneye habersizce tabii tutulan 80 Amerikalı Belko firması çalışanı, bu kapsamda ne tür davranışlarda bulunabilecekleri ölçülmek istenmiştir.

Reklamı Geç
30

Belko Deneyi izle

Korku ve gerilim kategorisi altında değerlendirilen Belko Deneyi adlı yapım, sosyal bir deneyi konu alacak bir proje olarak senaryolaştırılmıştır. Sosyal deneye habersizce tabii tutulan 80 Amerikalı Belko firması çalışanı, bu kapsamda ne tür davranışlarda bulunabilecekleri ölçülmek istenmiştir. Yalnız zamanla ölümcül bir hal alan bu sosyal deney, insanların gerilmesinde ve şirketin binasından kaçış yolları aramalarına neden olacak; yalnız tamamen kapana kısıldıklarını binayı aşamadıklarında fark etmelerine neden olacaktır.

Daha sonraki süreç içerisinde çalışanlara verilen bazı kısıtlamalar getirecek olan deney yapan ekip; uymadıkları takdirde ince bir ses verip kişileri öldürme yoluna da gitmektedirler. Dışarı çıkmak isteyen kişileri de silahlı bir ekip beklemektedir. Tamamen kapana kısılmış olan insanların ne tür tavır sergileyeceği ve ne şekilde bir ruh hali içerisinde olacağını beyazperdede izleyebileceğiz.

Belko Deneyi Tek Parça izle

Belko Deneyi’nin yönetmen koltuğunda Greg McLean otururken; söz konusu projenin senaryosunu ise Galaksinin Koruyucuları filminden tanıdığımız James Gunn hazırlamış. Filmin oyuncu kadrosunda ise John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian’ı göreceğimiz bu korku gerilim türündeki film; vizyona iyi bir giriş yapacağa benziyor. Yayınlanan resmi fragmanlar kapsamında şimdiden yorumlamalar yaparak; seyircilerin ilgisini çekecek bir gerilim filmi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Ses getiren yapımlardan olan Belko Deneyi, izleyicilerin büyük bir çoğunluğunun beğenisini toplayacak bir yapım olacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Atomic Blonde izle Tek Parça Full HD başlıklı filmimizde Atomic Blonde filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Belko Deneyi izle Full HD 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap