Beach Rats İzle Full HD Tek Parça
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (26)
600 Görüntülenme

Beach Rats İzle Full HD Tek Parça

Beach Rats direk izle, Beach Rats tek parça izle Film 2017 yılında ABD’de çekilmiştir. Filmin başrolünde Kris Eivers oynamaktadır. Yapıt vizyona girdiği andan itibaren izleyici kitlesi tarafından heyecanla karşılanmıştır. Bunun sebeplerinden bir tanesi de filmin başrolünde oynayan Brooklyn’nin dramatik bir hayat sürmesidir.

Reklamı Geç
30

Beach Rats direk izle, Beach Rats tek parça izle Film 2017 yılında ABD’de çekilmiştir. Filmin başrolünde Kris Eivers oynamaktadır. Yapıt vizyona girdiği andan itibaren izleyici kitlesi tarafından heyecanla karşılanmıştır. Bunun sebeplerinden bir tanesi de filmin başrolünde oynayan Brooklyn’nin dramatik bir hayat sürmesidir. Brooklyn küçük bir mahallede ailesi ile oturan erkenlik çağında bir çocuktur. Bu çocuk anne ve hasta babasıyla birlikte yaşamaktadır.


Brooklyn’nin evinde tartışma ve sıkıntılar eksik olmazdı. Bu tartışmalar çoğunlukla maddi durumdan kaynaklanan sıkıntılar yüzünden çıkardı. Brooklyn de bu sıkıntıları unutmak için sürekli serseri arkadaşları ile birlikte takıldı. Annesi Brooklyn’i sürekli bir kız arkadaş bulması konusunda uyarsa da Brooklyn serseri arkadaşlarıyla birlikte olmaktaydı. Bu birliktelik zamanla arkadaşlarını aşıp yaşlı erkeklerle birlikte vakit geçirmeye kadar artmıştır. Brooklyn bu ergenlik süresinde kendisini adeta cinsel bir keşfin içinde bulmuştur.

Film başlarda büyük bir ilgi duyulan bir film olmasına rağmen zaman geçtikçe filmin izleyen kitlesinin azaldığını görmek hiç de zor olmamaktadır. Bunun sebeplerini incelediğimiz zaman filmin işlediği konunun izleyicileri tarafından uygun görülmemesi diyebiliriz. Bu da elbette ki izleyici kitlesinin düşmesine yol açmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Eliza Hittman büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Yönetmen önceki yapıtlarına göre farklı konuları ele almıştır. İzleyici kitlesinin azalmasında sadece filmin işlediği konu değil oyuncuların da yeteri kadar iyi performans gösteremediklerinden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Beach Rats İzle Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap