Bayram Abi Tek Part İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
15,731 Görüntülenme

Bayram Abi Tek Part İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Erdi Dikmen

Oyuncular:

Barbaros Dikmen, Ayhan Taş, Sinem Yener Ekşioğlu

Bayram Abi İzle


Bayram Abi tek part izle keyfiyle izleyebileceğiniz harika bir komedi filmi olan Bayram Abi, Erdi Dikmen’in yönetmenliğini aynı zamanda da senaryosunu yazdığı eğlenceli bir türkçe yerli komedi filmi. Full izle seçenekleriyle yeni komedi izlenebilecek filmde başrollerde ise, Ayhan Taş, Ecem Karavus, Barbaros Dikmen, Gökhan Niğdeli ve Hamdi Alp gibi oyuncular var. Full hd izle keyfiyle izlenmesi gereken eğlenceli ve sürükleyici yerli yapım türkçe komedi filmi olan Bayram Abi’yi izlerken gülüp samimiyeti hissedeceksiniz.

Bayram-Abi-full-HD-izle

Filmin konusu ise Bayram Abi karakterinin etrafında geçmektedir. Adından da anlaşıldığı üzere Bayram’ın hayatının komik bir yansıması ile film içten bir öyküleştirilme ile anlatılmıştır. Kendi halinde, naif ve kendi ailesiyle yaşamaya devam eden Bayram ilginç de bir karakterdir aslında. Tek part izle ile izleyeceğiniz filmde Bayram’ın en büyük hayali arkadaşının düğününde tesadüfen gördüğü Sinem ile tanışmaktır.

İlk görüşte aşkın bir örneğini yaşayan Bayram görür görme aşık olduğu Sinem’e ulaşmak istemektedir. Bayram Abi full izle komedi filminde Sinem ise Koma Kola adlı firmada reklam ve pazarlama müdürüdür. Kariyerli ve işinde oldukça başarılı bir işkadını olan Sinem’e ulaşmak pek de kolay olmayacaktır. Full hd izle seçeneğiyle izleyeceğiniz filmde, Sinem’e ulaşmak için kendi kola markasını yaratmak isteyen Bayram’ın babası Cemal ise ona farklı bir iş sunmaktadır. Ailenin işi olan şerbetçi dükkanını işletmesi, babası tarafından istenen Bayram bu işi kabul etmemektedir. Bayram, arkadaşları Hamdullah, Talha ve büyüğü olarak gördüğü Mehmet Bakkal’ın yardımıyla Sinem’e ulaşmanın planlarını yapar.

Bayram-Abi-izle

Full hd izle komedi filmlerinden olan Bayram Abi oldukça eğlenceli bir aile komedisi. Tek part izle seçeneğiyle izleyebileceğiniz film samimi ve içten sahnelerle sizlere keyifli seyirler sunacaktır. Bayram Abi Full izle, neşeli, eğlenceli ve bizden bir film olarak izlenmesi gereken bir film.

Bayram Abi Full HD İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bayram Abi Tek Part İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap