BATMAN – PELERİNLİ SÜVARİLERİN DÖNÜŞÜ
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 168 Görüntülenme

BATMAN – PELERİNLİ SÜVARİLERİN DÖNÜŞÜ

(2016)

Yönetmen:

Rick Morales

Oyuncular:

Adam West, Burt Ward, Julie Newmar

BATMAN Pelerinli Süvarilerin Dönüşü İzle


Penguen, Joker,Bulmacacı ve Kedi Kadın ortak bir kötülük grubu kurarak Gotham City’ yi tehdit etmeye başlamıştır. Batman ve en güvenilir dostu Robin tekrardan Gotham City’ yi kötülüklerden temizlemek için bir araya gelir ve bir plan yapmaya başlarlar. Pelerinli kahramanlar bu sefer güçlerini ve yeteneklerini birleştirerek dört azılı düşman ile mücadele etmeye başlarlar

Reklamı Geç
30batman-pelerinli-suvarilerin-donusu-izle-234x350

BATMAN Pelerinli Süvarilerin Dönüşü İzle

Penguen, Joker,Bulmacacı ve Kedi Kadın ortak bir kötülük grubu kurarak Gotham City’ yi tehdit etmeye başlamıştır. Batman ve en güvenilir dostu Robin tekrardan Gotham City’ yi kötülüklerden temizlemek için bir araya gelir ve bir plan yapmaya başlarlar. Pelerinli kahramanlar bu sefer güçlerini ve yeteneklerini birleştirerek dört azılı düşman ile mücadele etmeye başlarlar. Bakalım Batman ve Robin Gotham City’ yi kötülüklerden temizleyebilecekler mi?
hqdefault
Yönetmen koltuğunda Rick Morales’ in yönettiği ve Başrollerinde Adam West, Burt Ward ve Julie Newmar’ ın oynadığı aksiyon,macera ve suç konularının işlendiği anime tarzındaki bu film bizi 78 dakika boyunca ekrana kitleyecektir.
getimage
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "BATMAN – PELERİNLİ SÜVARİLERİN DÖNÜŞÜ" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap