Korku Komedi:Bana Normal Aktiviteler İzle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (10)
19,157 Görüntülenme

Korku Komedi:Bana Normal Aktiviteler İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Özgür Bakar

Oyuncular:

Ufuk Şen, Süleyman Kabaali, Bengi İdil Uras

Korku Komedi:Bana Normal Aktiviteler Tek Part İzle


Talip ve Yaşar adlı iki kardeşin ilginç hikâyesini konu edinen Bana Normal Aktiviteler izle korku ve komedi konusu ile film severlerin beğenisine sunuluyor. İki kardeşin ağabeyleri olan Muhteşem’in verdiği para ile başlayan film, Talip ile Yaşar’ın bu parayı batırmaları ile hayatlarının değişimini konu almaktadır.

Bana-Normal-Aktiviteler-izle

Film setinden kovulan Çiğdem ile tanışan Talip ve Yaşar ikilisi kendilerini ilginç bir teklifin içinde bulur. Yönetmen olduğunu söyleyen ve ikiliyi korku film piyasasına girmek için ikna etmeye çalışan Çiğdem sonunda emeline kavuşur. Son defa şanslarını denemek isteyen iki kardeşin ağabeyleri Muhteşem’den para almaları kendilerini korku film setinde bulmalarına neden olacaktır. Çekimlere başlanılan mekânda ilginç ve doğaüstü olayların yaşanması filmin gerçeğe dönüşmesine ön ayak olması ile komik ve korku dolu anların yaşanmasına sebep olacaktır.

Korku ve komedi türünde senaryoya sahip Bana Normal Aktiviteler full hd izleyebilirsiniz. Filminin yapımcıları Film Fabrikası yapımcılarının ünlü isimleri olan Özgür Bakar, Alper Kıvılcım, Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk’tür. Yapımını üstlenen isimler arasında yer alan Alper Kıvılcım ve Özgür Bakar’ı filmi kaleme alan isimler arasında da görmek mümkün. Oyuncu kadrosunda Ufuk Şen, Süleyman Kabaali, Bengi İdil Uras, Duygu Paracıkoğulu, Steve Asowa ve Sanem İşler gibi ünlü oyuncuların performansına şahitlik ettiğimiz Bana Normal Aktiviteler filmi, besteci Ercüment Vural’ın kaleminden ve yaratıcılığından dökülen film müzikleri ile izleyicilerin hem gözüne hem de kulağına hitap ediyor.

Bana-Normal-Aktiviteler-full-hd-izle

İzleyicilerinde keyifli bir tat bırakan Bana Normal Aktiviteler tek part izle olarak film severlere komik anlar ile korkuyu aynı anda yaşama imkânı sunuyor. Sürükleyici senaryosu ve profesyonel kadrosu ile beyaz perdede yerini alan bu film, heyecanı bir yana bırakıp gülmek isteyen film severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Korku Komedi:Bana Normal Aktiviteler Full HD İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Korku Komedi:Bana Normal Aktiviteler İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap