Balerin izle – Ballerina Filmi Full HD Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,313 Görüntülenme

Balerin izle – Ballerina Filmi Full HD Seyret

(2017- ABD)

Oyuncular:

Elle Fanning , Dane DeHaan , Carly Rae Jepsen , Maddie Ziegler
Balerin izle

Fransız yapımı animasyon filmi Balerin - Ballerina; bir yetim kızın hikayesini masalsı bir biçimde anlatarak; hayallerine kavuşması noktasında ne şekilde hareket etmesi gerektiğini de göstererek; başarıya ulaşmanın ve hayallerini gerçekleştirmesi konusunda da girişimlerde bulunabileceklerdir. Çocukların yanı sıra ailecek gidilebilecek olan Ballerina adlı yapım; Félicie Milliner’in başından geçenleri konu alan bir yapım olarak değerlendirilecek.

Reklamı Geç
30

Balerin izle

Fransız yapımı animasyon filmi Balerin – Ballerina; bir yetim kızın hikayesini masalsı bir biçimde anlatarak; hayallerine kavuşması noktasında ne şekilde hareket etmesi gerektiğini de göstererek; başarıya ulaşmanın ve hayallerini gerçekleştirmesi konusunda da girişimlerde bulunabileceklerdir. Çocukların yanı sıra ailecek gidilebilecek olan Ballerina adlı yapım; Félicie Milliner’in başından geçenleri konu alan bir yapım olarak değerlendirilecek.

Félicie Milliner’in hikayesini konu alan ve başarabileceği şeylere tanıklık etmenizde yardımcı olacak bir animasyon yapımı olarak görülen Ballerina adlı yapımda küçük bir köyde yaşayan kızın şehre giderek balerin olma hayalini gerçekleştirmek adına nelere giriştiğine dair fikir sahibi olabiliyoruz. Félicie Milliner’un başına gelen aksiliklerin ve şansların sonucunda nelerle karşılaşması gerektiğini de görebiliyoruz. Küçük bir kırsal bölgeden Paris’e yolculuğu konu alacak olan bu hikayeyi zevkle izleyebilirsiniz.

Balerin 2017 Film izle

Balerin – Ballerina adlı yapımın animasyon kadrosunda seslendirme sanatçısı olarak yer alan kişiler Elle Fanning, Dane DeHaan, Maddie Ziegler olarak belirlenmiş ve kaliteli bir seslendirme kadrosu ortaya çıkmıştır. Ballerina adlı filmin yönetmenliğini de Eric Summer, Eric Warin beraber yürütmüş ve ortaya güzel bir animasyon projesi de koymuşlardır. Vizyon tarihi de 7 Nisan 2017 olarak belirlenen Ballerina adlı yapım; gerek çocukları gerek de aileleri kapsayarak; her yaştan insanın gidebileceği tarzda bir film olarak kendini gösterebilecektir. Bu noktada da fazlasıyla ilgi görecek olan bir animasyon filmini izleme şansına erişebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan İçerde İzle Full HD başlıklı filmimizde İçerde hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Balerin izle – Ballerina Filmi Full HD Seyret" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap