Back İn Time
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 391 Görüntülenme

Back İn Time

(2015 ABD)

Yönetmen:

Robert Zemeckis

Oyuncular:

Steven Spielberg, Robert Zemeckis, Christopher Lloyd, Michael J. Fox, Lea Thompson, Adam F. Goldberg, Claudia Wells, Dan Harmon, James Tolkan, Jeffrey Weissman, Huey Lewis, Alan Silvestri, Dean Cundey, Bob Gale

Reklamı Geç
30

Back İn Time

Tüm sinemaseverlerin defalarca sıkılmadan izlediği geleceğe dönüş filminin 30. Yılı için hazırlanmış bir belgesel olan Back İn time, filmin serisinin hayranlarının üzerinde yarattığı etkiyi, fikir ve senaryo oluşum aşamasını ve tabiiki çekimlerini yine filmin oyuncularının katılımı ile anlatıyor. Back İn Time filminin yönetmeni Robert Zemeckis ve Steven Spilberg de belgeselde yer alan isimlerden.
Belgeseli izlemeden önce film serisinin bir hatırlatmasını yapalım. Seri daha 1985 senesinde ilk filmi ile gösterime girmiştir. O dönemlerde özellikle Türkiye için cd görmek ilginçti.

back-in-time-izle

Back İn Time Full izle

Back İn Time Filminin öyküsü Doktor Brown ve genç Martin’in zamanda yaptıkları yolculukları anlatıyor. Filmde Martin ilk yolculuğunu kötü adamlardan kaçarken yapmıştır ve 1955 yılına gitmiştir. Burada babasının gençliği ile karşılaşan Martin onun hayatını düzeltmeye soyunur. Bu şekilde başlayan zaman yolculuğu maceralarının her biri, geçmişte yapılan bir değişikliğin doğurduğu sonucu ortadan kaldırmak kısacası durumu kurtarmak için büyük bir telaş ve çaba ile yapılır. Zaman zaman Martin’i yanlış bir zamana gönderen Doktor her bir yanlışta yeni fikirlerle çıkar karşımıza.

indir

Back İn Time Türkçe Dublaj izle

Martin’in annesi ve babasının gençliğine gittiği bölüm, gencin daha o yıllarda elinde gitarla sahneye çıkıp oradaki hiç kimsenin anlamadığı bir müziği çılgınca çalması, en akılda kalıcı ve sevilen sahnelerden biri olmuştur.
Martin’in yaşadığı bu maceralar onun olgunlaşmasına ve farklı bakış açıları kazanmasına yol açsa da Doktor sonunda kesin olarak karar vermiştir ki zamanda yolculuk yapmak, geçmişte yaşanan olayları değiştirmek dünya için tehlikeli bir durum ve bu yüzden yolculuklardan vaz geçmeye karar vermiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Back İn Time" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap