Baban Kim Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,114 Görüntülenme

Baban Kim Full İzle

(2017 ABD)

Yönetmen:

Lawrence Sher

Oyuncular:

Owen Wilson , J.K. Simmons , Ving Rhames , Ed Helms , Glenn Close
Baban Kim İzle Filmi konusunda ise yıllardır babasını ölmüş bile kız kardeşler anneleri tarafından kendilerinin kandırıldığını öğrenince yola düşerler ve babalarını aramak için mücadele gösterirler. Fakat bu arayışta karşılarına çıkan bin bir sorun sizleri kahkahalara boğacak olup, baban kim yabancı komedi filmi tekrar izleme isteği uyandıracaktır. Gerek konusu ile gerekse oyuncuları ile sizleri etkileyecek olan bu film kısa süre içerisinde vizyona girecek olup sitemizden ücretsiz izleme şansı sunacaktır.

Reklamı Geç
30


Baban Kim Full İzle

2017 Filmleri arasında yer alan Baban Kim Full İzle filmi ABD yapımlı filmler arasında bulunup, Komedi kategorisinde bulunmaktadır. Filmin yapımcısı Ivan Reitman, Chris Cowles olup yönetmenliğini ise Lawrence Sher yapmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Owen Wilson , J.K. Simmons , Ving Rhames , Ed Helms , Glenn Close isimler bulunmaktadır. Baban Kim isimli filmde aynı zamanda senaryoyu Justin Malen üstlenmiş olup, sizlere komedi tufanı yaşatacaklardır.

170648-jpg-r_640_360-f_jpg-q_x-xxyxx

Baban Kim İzle

Baban Kim İzle Filmi konusunda ise yıllardır babasını ölmüş bile kız kardeşler anneleri tarafından kendilerinin kandırıldığını öğrenince yola düşerler ve babalarını aramak için mücadele gösterirler. Fakat bu arayışta karşılarına çıkan bin bir sorun sizleri kahkahalara boğacak olup, filmi tekrar izleme isteği uyandıracaktır. Gerek konusu ile gerekse oyuncuları ile sizleri etkileyecek olan bu film kısa süre içerisinde vizyona girecek olup sitemizden ücretsiz izleme şansı sunacaktır.

baban-kim-resim-1

Baban Kim HD izle

Baban Kim HD izleme şansını sitemiz üzerinden bulurken bir Amerikan komedisi ile de kahkanın son dozunu yaşayacaksınız. Aynı zaman da filmde rol alan oyuncular ise birbirinden sempatik olup, onlarında katkısı ile filmde büyük beklenti bulunmaktadır. Sitemizden tek part ve alternatif part seçenekleri ile kısa süre sonunda yayınlanacak olan bu film izleyicilerinin dikkatini şimdiden üzerine çekmeyi başarmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Baban Kim Full İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap