cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Babamın Ordusu (Dads Army) Tek Part İzle

2.699
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
Babamın Ordusu (Dads Army) Tek Part İzle

İçinde bolca  günümüz İngiliz mizahının örneklerini barındıran Dad’ s Army, 1963 tarihinde beyaz perdede yayınlanan David Croft’ a ait serinin yeniden uyarlanmış hali. Filmin yönetmenliğini üstlenen Oliver Parker, 1963 yılında yayınlanan ilk seriyi revize ederek, günümüze uyarladı ve yeniden sinama severlerin karşısına getirdi.

Babamin-Ordusu-tek-part-izle

Babamın Ordusu izle; İngiliz yapımı olan filmde İngiliz tarzını hissetmemek mümkün değil. Senaryosunu Hamish Mccoll ve Jimmy Perry’ nin yazdığı, yapımcışığını ise Damian Jones ve Jimmy Perry’ nin üstlendiği kahkaha dolu komedi filmi Dad’ s Army İngiliz komedi filmi örneklerinin en başarılılarından biri.

İlk yayınladığı 1963 yılındaki versiyonu ile de zamanında büyük başarı kazanan film, 2016 yılında yeniden düzenlenmiş hali ile de oldukça büyük başarılara imza atacağını şimdiden kanıtlamış durumda. Filmin başrolünde Hollywood’ un güzel yıldızı Catherine Zeta  – Jones yer alıyor. Güzel yıldıza filmde; Bill Nighy, Toby Jones, Michael Gambon ve Marc Gatiss eşlik ediyor.

Babamin-Ordusu-izle

Dad’ s Army, bir kadın gazetecinin orduya katılmasını anlatıyor. Genç ve güzel gazeteci kadının girmesi ile birlikte tabur karmaşık bir hal alır. 2. Dünya Savaşı zamanlarıdır. Walmington –  On – Sea birliğinin içinde bir ajan olduğundan şüphenilmektedir. Almanları yenebilmek için yapılması gereken tek şey ise bu ajanın yakalanmasıdır. Bunun üzerine güzel gazeteci Rose Winters ( Catherine Zeta Jones ) tabura katılır. Savaş zamanı zaten karışık olan birlikteki işler gazeteci kadının gelmesi ile içinden çıkılmaz bir hale dönüşür. Taburda yaşanan durumları son derece komik ve eğlenceli bir dil ile anlatan film, 1963 yılında yayınlanan konuya sadık kalarak  yeniden çekildi. Asıl konuya eklenen güncel espriler ile birlikte film her sahnesi ile izleyiciye kahkaha dolu dakikalar sunuyor.

Babamın Ordusu Altyazılı İzle

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler, Yabancı Komedi

Yapım: İngiltere

Yönetmen: Oliver Parker

Oyuncular: Catherine Zeta-Jones, Michael Gambon, Bill Nighy, Toby Jones, Mark Gatiss

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?