BABAMIN KANATLARI
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 3,185 Görüntülenme

BABAMIN KANATLARI

(2016)

Yönetmen:

Kıvanç Sezer

Oyuncular:

Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip
babaminkanatlari1

Babamın Kanatları İzle


İbrahim, bir inşaat işçisi olarak çalışmakta ve geçimini bu yolla kazanmaktadır. Bir gün İbrahim ciddi boyutta bir hastalığı olduğunu öğrenir. İbrahim için hayatında en değer verdiği şey, çok uzaklarda yaşayan ailesidir. Yeğeni Yusuf, işinde yükselmeyi çok istemektedir. Yeğeni de İbrahim gibi inşaat işçisidir. Amcası’ nın durumunu anlamaktan çok uzaktır. Aklı fikri işin de yükselmek, kıdem atlamaktır. İbrahim’ in çalıştığı toplu konut şantiyesinde işler git gide zorlaşır.

Reklamı Geç
30babaminkanatlari1

Babamın Kanatları İzle

İbrahim, bir inşaat işçisi olarak çalışmakta ve geçimini bu yolla kazanmaktadır. Bir gün İbrahim ciddi boyutta bir hastalığı olduğunu öğrenir. İbrahim için hayatında en değer verdiği şey, çok uzaklarda yaşayan ailesidir. Yeğeni Yusuf, işinde yükselmeyi çok istemektedir. Yeğeni de İbrahim gibi inşaat işçisidir. Amcası’ nın durumunu anlamaktan çok uzaktır. Aklı fikri işin de yükselmek, kıdem atlamaktır. İbrahim’ in çalıştığı toplu konut şantiyesinde işler git gide zorlaşır. İbrahim’ in kafasındaki tek soru ailesine ne bırakacak olmasıdır. Ölüm mü? Yaşam mı?
5625674bf018fb45587d9136
Yönetmen koltuğunda Kıvanç Sezer’in yönettiği ve Başrollerinde Menderes Samancılar, Musab Ekici ve Kübra Kip’ in oynadığı dram konusunun ağır olarak işlendiği bu film bizi 101 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
201510051723_ic_menddd3_15617b5bb6627c
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "BABAMIN KANATLARI" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap