Ay’ın Sırrı izle Yabancı Film Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (55)
918 Görüntülenme

Ay’ın Sırrı izle Yabancı Film Tek Parça

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Antoine Bardou-Jacquet

Oyuncular:

Rupert Grint , Ron Perlman , Robert Sheehan , Stephen Campbell Moore , Eric Lampaert

Reklamı Geç
30


Son zamanların en fazla gündemde kalan komplo teorilerinden bir tanesini ele alan yapımlardan bir tanesi olarak kendini gösteren Ay’a ayak basma anının sahte olduğuna dair söylentileri filme aktaran bir yapım olarak adından söz ettiriyor. Ay’ın sırrı adlı yapım; son zamanların en ilgi çekici projelerinden bir tanesi olarak adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Senaryosunun ilgi çekiciliği ve oyuncu kadrosunun zengin olması ile bu filmin beyazperdeden başarılı sonuçlar ile ayrılacağı tahmini de yüksek oranda kendini gösteriyor.

Ay’a çıkan uzay aracı Apollo 11’in üretilmemesi ve Ay’a ayak basma anının Amerikan stüdyolarında Stanley Kubrick tarafından çekilmiş sahte görüntüler olduğunu ifade eden komplo teorilerini ele alan Ay’ın sırrı adlı film projesi kapsamında bir ajan ortaya çıkıyor. 60’ların Londra’sı ele alınarak inatçı bir ajan olan Kidman’ın Stanley Kubrick’i bulmak için gösterdiği çabaya Ay’ın Sırrı filminde yer veriliyor. Bu çaba içerisinde yer alan Kidman’ın başından geçen olaylar da komik bir biçimde ele alınıyor.

Ay’ın Sırrı filmi oyuncu kadrosu itibarıyla da en az senaryosu ile olduğu kadar zengin ve çok boyutlu olarak adından söz ettiriyor. Başrollerinde Ron Perlman, Rupert Grint, Robert Sheehan’n yer aldığı Ay’ın Sırrı filminin yönetmen koltuğunda Antoine Bardou-Jacquet oturuyor. Gerek oyuncuların gerekse de yönetmenin başarılı performansları dahilinde de bu filmin olumlu sonuçlar alacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap