Ayı Brigsby İzle Türkçe Dublaj 720p
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (90)
2,149 Görüntülenme

Ayı Brigsby İzle Türkçe Dublaj 720p

Ayı Brigsby direk izle, Ayı Brigsby filmini izle, filmi 2017 yılında tamamlanan Amerikan filmidir. Film 21 Eylül 2017 tarihinde izleyicilerle buluşmuştur. Film Salt Lake City, ABD yakınlarında tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda şöhretli, başarılı işlerin altında imzası bulunan, Writers Guild of America Award for Television Comedy/Variety - Sketch Series ödülünün sahibi 32 yaşındaki Dave McCarry oturmuştur. Filmin yazarlığını ise başarılı iki yazar olan Kevin Costello, Kyle Mooney üstlenmiştir. Filmin kadrosunda ünlü birçok isme yer verilmiştir. Filmde Kyle Mooney, Mark Hamill, Jane Adams gibi isimler rol almıştır.

Reklamı Geç
30


Ayı Brigsby direk izle, Ayı Brigsby filmini izle, filmi 2017 yılında tamamlanan Amerikan filmidir. Film 21 Eylül 2017 tarihinde izleyicilerle buluşmuştur. Film Salt Lake City, ABD yakınlarında tamamlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda şöhretli, başarılı işlerin altında imzası bulunan, Writers Guild of America Award for Television Comedy/Variety – Sketch Series ödülünün sahibi 32 yaşındaki Dave McCarry oturmuştur. Filmin yazarlığını ise başarılı iki yazar olan Kevin Costello, Kyle Mooney üstlenmiştir. Filmin kadrosunda ünlü birçok isme yer verilmiştir. Filmde Kyle Mooney, Mark Hamill, Jane Adams gibi isimler rol almıştır.
Ayı Brigsby filmi içinde komedi ve dramın mükemmel bir uyum içerisinde harmanlandığı bir filmdir. Acı, hüsran, mutluluğu içinde çokça barındırır. Bir yandan duygulanırken bir anda mutluluğu tadabileceğiniz bir filmdir. Film görüntü kalitesi, kurgu, oyunculuk açısından harika bir filmdir. Ayı Brigsby zekâ dolu, izleyicileri şaşırtan görsel açıdan türündeki diğer filmlerden sıyrılmayı başarmıştır. Film çaresiz bir adamın hayatını ele alıyor. Filmde bu adamın hayatı bir anda mahvolur. Herkesin onu tanıdığı, her gün gördüğü kişilerin onu bildiği; ama kendisinin tanımadığı birçok kişi bu durumdan şikâyet ederken, bu adam mücadelesini sürdürmeye devam etmek ister. Bu film, izlerken ders çıkartacağımız eşsiz, klişelerden uzak bir filmdir. Ayı Brigsby 1 ödül ve 5 ödül adaylığıyla gözünüzü ayırmadan izleyebileceğiniz bir komedi dram filmidir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap