Ay Lav yu Tuu İzle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (75)
9,179 Görüntülenme

Ay Lav yu Tuu İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Sermiyan Midyat

Oyuncular:

Sermiyan Midyat , Nikki Leigh , Josh Folan , Ayça Damgacı , Kevork Malikyan

Ay Lav yu Tuu Tek Part İzle


Bu film 2010 yılında yayınlanan Ay lav yu filminin devamı niteliğinde seyirci ile buluşacak. Yerli yapım olan bu film komedi severleri sinema salonlarında buluşturacağa benziyor. Bu filmin 3 Mart 2017 ' de vizyona girip , seyirci ile buluşması planlanıyor. Komedi severler için bu film ilk sezon gibi oldukça ses getirecek bir biçimde özenle hazırlanmış.

Ay-lav-yu-tuu-izle

Ay lav yu tuu full hd izle  filmini ise diğer filmin yönetmeni olan Sermiyan Midyat yönetmekte. Bu filmin oyuncu kadrosu şuan tam açıklanmamış olsa da birinci filmin başrollerini paylaşmakta olan Sermiyan Midyat ve Mariel Hemingway bu ikinci filmde de yer alacağa benziyor.

Filmin birincisinde oldukça yüksek bir hasılat getirdiği bilinmekte. 3 Mart 2017 ' de vizyona girecek ikinci filmin de ilk film gibi oldukça yüksek bir hasılata sahip olması bekleniyor. Bu filmde farklı ve absürt şekilde değişik bir aşk anlatılmakta.  Bu filmin süresi ise 100 dakika olacak. 100 dakika boyunca muhteşem tatta bir film izleyeceksiniz.

Ay-lav-yu-tuu

Ay lav yu tuu tek part izle seçeneği ile 2017 ' de vizyona girmesi kararlaştırılan bu muhteşem filmi kesinlikle izlemelidirler. Kahkahanın sonuna kadar dibine vurulacağı ve müthiş bir şekilde akıcı olan bu filmi izleyicinin oldukça çok seveceği şimdiden belli olmakta. Soluksuz izlenecek bu film için izleyici şimdiden sabırsızlanarak beklemekte. Komedi filmi sevenler için harika bir yerli yapıt. Bu filmi izlemek için 3 Mart 2017 ' ye kadar beklemeniz gerekmekte. Film listeleri altüst edeceğe benziyor.  Kahkaha dolu bir yıla merhaba demek için Ay lav yu Tuu kesinlikle kaçırılmayacak muhteşemlikte bir film.  Şimdiden bu harika filmi kaçırmayacak olan herkese bol gülüşmeli ve eğlence dolu seyirler diliyoruz.

Ay Lav yu Tuu Full İzle


Reklamı Geç
30


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ay Lav yu Tuu İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap