Avcı’nın İntikamı izle Türkçe Dublaj 720p
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (66)
985 Görüntülenme

Avcı’nın İntikamı izle Türkçe Dublaj 720p

Avcı’nın İntikamı sinema çekimi izle, Avcı'nın İntikamı full izle 2017 yılında vizyona giren Avcının İntikamı filmi, ABD- İspanya- Almanya ortak yapımıdır. Filmde Lucas işini gayet iyi yapan bir kiralık katildir. Yaşadığı yerde bilinen en iyi kiralık katil olması onun herkes tarafından istenmesine neden olmaktadır. İşini pürüzsüzce halleden Lucas’a gelen yeni iş teklifi genç bir kızı olan Ella’yı öldürmektir. Lucas bu işi de tereddüt etmeden kabul eder. Ella’yı öldürebilmek için çeşitli planlar hazırlar. Ancak Lucas olacaklardan tamamen habersizdir. Ella ile ilgili yaptığı araştırmalar sonucu, Ella’nın ailesini kaybetmiş ve yapayalnız bir kız olduğunu öğrenmiştir. Sebepsizce Ella’yı öldürmek istemez. Kararını vermiştir ve Ella’yı öldürmeyecektir. Ancak Ella’nın ailesini kaybetmesine yol açanları bulmaya kararlıdır. Bunun için Ella’nın ailesini kaybetmesine neden olanları bulmak için, yeniden bir plan oluşturur. Ella ve ailesine bunu yapanları bulan Lucas, olayın peşini bırakmayacak ve bunu yapanların peşine düşecektir.

Reklamı Geç
30

Avcı’nın İntikamı sinema çekimi izle, Avcı’nın İntikamı full izle 2017 yılında vizyona giren Avcının İntikamı filmi, ABD- İspanya- Almanya ortak yapımıdır. Filmde Lucas işini gayet iyi yapan bir kiralık katildir. Yaşadığı yerde bilinen en iyi kiralık katil olması onun herkes tarafından istenmesine neden olmaktadır. İşini pürüzsüzce halleden Lucas’a gelen yeni iş teklifi genç bir kızı olan Ella’yı öldürmektir. Lucas bu işi de tereddüt etmeden kabul eder. Ella’yı öldürebilmek için çeşitli planlar hazırlar. Ancak Lucas olacaklardan tamamen habersizdir. Ella ile ilgili yaptığı araştırmalar sonucu, Ella’nın ailesini kaybetmiş ve yapayalnız bir kız olduğunu öğrenmiştir. Sebepsizce Ella’yı öldürmek istemez. Kararını vermiştir ve Ella’yı öldürmeyecektir. Ancak Ella’nın ailesini kaybetmesine yol açanları bulmaya kararlıdır. Bunun için Ella’nın ailesini kaybetmesine neden olanları bulmak için, yeniden bir plan oluşturur. Ella ve ailesine bunu yapanları bulan Lucas, olayın peşini bırakmayacak ve bunu yapanların peşine düşecektir.

18 Ağustos 2017 tarihinde beyaz perde de boy gösteren Avcı’nın İntikamı konusuyla izleyenleri sürüklemeyi başarmıştır. Çok büyük ilgi ve beğeni gören bu filmin yönetmen koltuğunda Jonathan Mastow oturuyor. Filmin konusunun ve sürükleyiciliğinin yanı sıra oyuncular da oldukça fazla dikkat çekiyor. Başarılı ve yetenekli yüzlerin bulunduğu oyuncu kadrosunda Sam Worthington, Odeya Rush, Allen Leech, Veronica Echegui, Amy Landecker gibi isimler yer alıyor. Film vizyona girdikten sonra da halen birçok film sitesinde beğenilerek izlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap