Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (174)
2,066 Görüntülenme

Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret

Yönetmen:

Joe Dietsch, Lucian Gibson

Oyuncular:

Ken Lally, Kenny Wormald, Martin Dingle Wall
Alkolün hayatından birçok şeyi almasına rağmen hala alkolü bırakamaması nedeni ile çoğu zaman alkol tedavisi almıştır.  Son olarak 5 arkadaşı ile birlikte çöl kenarında ki bir kasabaya gitmeye karar verirler. Bu kasabada biraz vakit geçirecekler aynı zamanda yeni iş fikirleri konuşacaklardır. Fakat yanlış zamanda yanlış bölgede olduklarından hiç birinin haberi yoktur. O sene kasabada düzenlenen av sezonunun açılış gününe denk gelmişlerdir. Fakat bu av sezonunun diğer avlardan farklı bir özelliği bulunmaktadır. Bu avlar hayvanlardan değil kasabaya gelen misafirlerden seçilmektedir. Avlanmak için her sene kasabadaki en iyi 3 avcı seçilir. Her avcının kendine has avlanma taktikleri mevcuttur. Birisi dürbünlü silahı ile avlanırken, diğeri bir beysbol sopası ile avını yapmaktadır. Bir diğeri ise sadece tabanca kullanmaktadır. Warren ve arkadaşları bu oyunun içinde kaldıklarını çok geç anlayacaklardır. Bu saatten sonra Warren’in alkolden daha önce düşünmesi gereken bir şey vardır. Oda hayatta kalma mücadelesidir.

Reklamı Geç
30Av sansürsüz izle, Av Türkçe Dublaj izle,Warren hayatı boyunca birçok olumsuz olay yaşamıştır. Bu yaşadıklarının büyük çoğunluğunun sebebi ise sürekli alkol almasıdır. Warren alkol bağımlısı bir sürücüdür. Alkolün hayatından birçok şeyi almasına rağmen hala alkolü bırakamaması nedeni ile çoğu zaman alkol tedavisi almıştır.  Son olarak 5 arkadaşı ile birlikte çöl kenarında ki bir kasabaya gitmeye karar verirler. Bu kasabada biraz vakit geçirecekler aynı zamanda yeni iş fikirleri konuşacaklardır. Fakat yanlış zamanda yanlış bölgede olduklarından hiç birinin haberi yoktur. O sene kasabada düzenlenen av sezonunun açılış gününe denk gelmişlerdir. Fakat bu av sezonunun diğer avlardan farklı bir özelliği bulunmaktadır. Bu avlar hayvanlardan değil kasabaya gelen misafirlerden seçilmektedir. Avlanmak için her sene kasabadaki en iyi 3 avcı seçilir. Her avcının kendine has avlanma taktikleri mevcuttur. Birisi dürbünlü silahı ile avlanırken, diğeri bir beysbol sopası ile avını yapmaktadır. Bir diğeri ise sadece tabanca kullanmaktadır. Warren ve arkadaşları bu oyunun içinde kaldıklarını çok geç anlayacaklardır. Bu saatten sonra Warren’in alkolden daha önce düşünmesi gereken bir şey vardır. Oda hayatta kalma mücadelesidir.

2017 yılında 11 ödüle layık görülen filmin yönetmen koltuğunda, Joe Dietsch, Lucian Gibson oturmaktadır. Gerilim, aksiyon ve macera filmlerinin başı olarak gösterilen filmde Ken Lally, Kenny Wormald, Martin Dingle Wall gibi isimler rol almaktadır. Film aynı zamanda iki dalda aday olarak gösterilmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap