Ateşle Oynayanlar İzle Türkçe Dublaj Full HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (51)
1,191 Görüntülenme

Ateşle Oynayanlar İzle Türkçe Dublaj Full HD


Ateşle Oynayanlar sansürsüz izle, Ateşle Oynayanlar Türkçe dublaj izle Ateşle Oynayanlar filmi drama ve aşk konularını başarı ile harmanlayıp izleyicilerine sunmuştur. Film iki bipolar hasta üzerine kurgulanmıştır. Bipolar hastalık manik depresiflik olarak bilinmektedir. Film manik depresif tanısı koyulan ayrı hayatlara sahip olan iki kişinin tedavi nedeniyle hastaneye yatmak zorunda kalmasıyla başlar.

Reklamı Geç
30


Ateşle Oynayanlar sansürsüz izle, Ateşle Oynayanlar Türkçe dublaj izle Ateşle Oynayanlar filmi drama ve aşk konularını başarı ile harmanlayıp izleyicilerine sunmuştur. Film iki bipolar hasta üzerine kurgulanmıştır. Bipolar hastalık manik depresiflik olarak bilinmektedir. Film manik depresif tanısı koyulan ayrı hayatlara sahip olan iki kişinin tedavi nedeniyle hastaneye yatmak zorunda kalmasıyla başlar. Bu hastalığa sahip olan kişiler çok değişkenli ruh haline sahip olmaktadırlar ve ruh hallerine göre çok fazla saldırgan olabilmektedirler. Bu kişilerden biri polis zoruyla hastaneye yatarken, diğeri ise aile zoruyla hastaneye yatmak zorunda kalmışlardır. Bu iki genç birbirleriyle tanıştıktan sonra aniden büyük bir aşk yaşamaya başlarlar ve birbirleri için yaratıldıklarını düşünürler. Daha fazla hastanede kalmaya tahammülleri kalmayan bu iki genç, hastaneden kaçmanın yollarını aramaya başlarlar. Karşılılarına çıkan ilk fırsatta ise hastaneden kaçarlar. Bu iki genç birden bire kendilerini büyük bir macera içinde bulurular. Kimsenin onları bulmaması için farklı bir yolculuğa çıkarlar. Ateşle Oynayanlar filmi bu iki gencin güzelliğini ve aynı zamanda ortaya çıkan dehşeti gözler önüne sermektedir.

Ateşle Oynayanlar filmi 2017 yapım bir Amerikan filmidir. İzleyiciler ile 10 Mayıs 2017 tarihinde buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ise başarılı bir yönetmen olan Paul Dalio üstlenmiştir. Filmin yazarlığını ise filmin yönetmeni olan Paul Dalio yapmıştır. Film kadrosunda ise önemli isimlere yer verilmiştir. Bu isimlerden bazıları Katie Holmes, Luke Kirby, Griffin Dunne, Christine Lahti ve Bruce Altman gibi isimlerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Ateşle Oynayanlar İzle Türkçe Dublaj Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap