Ateş İzle Tek Parça Sansürsüz Full HD
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (91)
2,472 Görüntülenme

Ateş İzle Tek Parça Sansürsüz Full HD

Ateş direk full hd izle,Ateş tek parça 1080p sansürsüz izle, Ateş ve Yavuz adındaki iki genç yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ve birbirleri için canlarını feda etmeye hazır olan iki yakın arkadaştır. Cihangirli ve Tophaneli olan iki arkadaşın çok önemli bir ortak noktaları vardır. Bu ortak nokta ise iki gencin yaptıkları bir hatanın bedelini çok sevdiği insanları kaybederek ödemeleridir. Annesi gibi başarılı bir tiyatrocu olma hayali kuran Ateş iş yerinde büyük bir haksızlık ile karşı karşıya kalmış ve kavga ederek işten ayrılmıştır. Yakın arkadaşı Yavuz ise onu bu büyük kavgadan vazgeçirmeye çalışacaktır. Bunun yanı sıra Yavuz’un da kapatması gereken bazı hesaplar vardır. Ateş tam hayattan bunalmışken hayatını değiştirecek olan genç ve güzel kız Aleyna ile karşılaşacaktır. Aleyna, aileden gördüğü baskı sonucunda İstanbul’a kaçmıştır ve Ateş’in hayatını değiştirecektir. Ateş yaşadığı bütün kötü olaylara rağmen Aleyna’yı hayatının merkezine yerleştirecek ve kendini ona adayacaktır.

Reklamı Geç
30

Ateş direk full hd izle,Ateş tek parça 1080p sansürsüz izle, Ateş ve Yavuz adındaki iki genç yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ve birbirleri için canlarını feda etmeye hazır olan iki yakın arkadaştır. Cihangirli ve Tophaneli olan iki arkadaşın çok önemli bir ortak noktaları vardır. Bu ortak nokta ise iki gencin yaptıkları bir hatanın bedelini çok sevdiği insanları kaybederek ödemeleridir. Annesi gibi başarılı bir tiyatrocu olma hayali kuran Ateş iş yerinde büyük bir haksızlık ile karşı karşıya kalmış ve kavga ederek işten ayrılmıştır. Yakın arkadaşı Yavuz ise onu bu büyük kavgadan vazgeçirmeye çalışacaktır. Bunun yanı sıra Yavuz’un da kapatması gereken bazı hesaplar vardır. Ateş tam hayattan bunalmışken hayatını değiştirecek olan genç ve güzel kız Aleyna ile karşılaşacaktır. Aleyna, aileden gördüğü baskı sonucunda İstanbul’a kaçmıştır ve Ateş’in hayatını değiştirecektir. Ateş yaşadığı bütün kötü olaylara rağmen Aleyna’yı hayatının merkezine yerleştirecek ve kendini ona adayacaktır. Ateş’in hayatı kendini etkilediği gibi hem en yakın arkadaşını hem de ailesini de ciddi anlamda etkileyecektir.

Ateş Direk İzle

Haluk Piyes’in yönetmenliğini yaptığı Türk filmi seyirci kitlesi tarafından oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bazıları ise Haluk Piyes, Eren Hacısalihoğlu ve Büşra Apaydın olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmkomedi.com ekibi keyifli seyirler diler

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap