Atçalı Kel Mehmet Filmini izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,199 Görüntülenme

Atçalı Kel Mehmet Filmini izle izle

(2016-Türkiye)
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Atçalı Kel Mehmet izle

Atçalı Kel Mehmet filmi 80 yıllarda en son vizyonda yer almıştır. Günümüzde vizyona giren film eskisi ile düşünülmeden ama aynı amaca uygun olarak hazırlanmıştır. Gelelim film ile ilgili bilgilere. Filmin yönetmen koltuğunda kadın yönetmen olan, Güler Nalbantoğlu yer alır. Filmin bir çok özelliği vardır. Hem tarih dalında hem de günümüze bakan yönü ile oldukça başarılı bir yapımdır. Filmin süresi ise 100 dakikadır. Vizyon tarihi 2016 yılı olup, sitemiz arşivinde de yer almaktadır.


Atçalı Kel Mehmet Efendi gerçek karakterdir. Tarihte iz bırakmış ve hakkında iki film çekilmiş olan bir efsanedir. Efelik bu yıllarda başlamıştır, aslında ve günümüze kadar olan etkisi Mehmet Efendi gibi kişiler sayesinde sürmektedir.
Mehmet Efendi Aydın ilinde dünyaya gelir. Atça ilçesinde büyür ve ailesi oldukça gariptir. Gariban aileden doğma Mehmet efendi, dağa çıkarak Zeybek olur. 1829 yıllarında olan Aydın kuşatmasında önderlik yapar. Ayrıca yaşadığı yerlerde heykelleri de yer almaktadır. Tarihte oldukça büyük öneme sahip bir şahsiyettir.

Atçalı Kel Mehmet Efendi Full izle

Sizde bu gerçek yaşamdan uyarlanma belgesel tadında filmi sitemiz aracılığı ve kalitesi ile izleyebileceksiniz. Atçalı Kel Mehmet filmini sitemizden sorunsuz tek parça izleyebilirsiniz. Ayrıca yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Atçalı Kel Mehmet Filmini izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap