AT CAFE 6
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 2,015 Görüntülenme

AT CAFE 6

(2016)

Yönetmen:

Neal Wu

Oyuncular:

Leon Dai, Zijian Dong, Shao – Huai Chang, Honduras, Teng – Hui Huang

At Cafe 6 İzle


Yağmurlu ve soğuk bir gece de Liang’ ın arabası bozulur. Liang neyse ki yakınlarda kahve dükkanı olduğunu biliyordu. Kahve dükkanının sahibi üşümüş halde olan Liang’ ı hemen içeri davet eder. Dükkanın sahibi Liang’ ı tanıyordur ve hemen durumu anlamaya çalışır. Dükkan sahibinin de tahmin ettiği gibi Liang, erkek arkadaşı ile kavga etmiştir.

Reklamı Geç
30At Cafe 6 (2016) Fragman paylaşan: Fullfilmizlesincom
at-cafe-6-poster

At Cafe 6 İzle

Yağmurlu ve soğuk bir gece de Liang’ ın arabası bozulur. Liang neyse ki yakınlarda kahve dükkanı olduğunu biliyordu. Kahve dükkanının sahibi üşümüş halde olan Liang’ ı hemen içeri davet eder. Dükkanın sahibi Liang’ ı tanıyordur ve hemen durumu anlamaya çalışır. Dükkan sahibinin de tahmin ettiği gibi Liang, erkek arkadaşı ile kavga etmiştir. Dükkan sahibi Liang’ ın kafasını dağıtması için, 1996 yılında geçirdiği bir dizi önemli olayları Liang ile paylaşır. Liang erkek arkadaşı ile barışacak mı? Yoksa ondan ayrılacak mı? .
0e9f65badb
Yönetmen koltuğunda Neal Wu’ nun yönettiği ve Başrollerinde Leon Dai, Zijian Dong, Shao – Huai Chang, Honduras, Teng – Hui Huang’ ın oynadığı komedi ve romantizm konularının işlendiği bu film 103 dakika boyunca izleyenleri güldürüyor. İyi sayılabilecek filmlerden bir tanesi.
2016020309532212685
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "AT CAFE 6" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap