ASSASSIN’S CREED
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 2,111 Görüntülenme

ASSASSIN’S CREED

(2016)

Yönetmen:

Justin Kurzel

Oyuncular:

Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Ariane Labed, Jeremy Irons, Brendan Gleeson

Assassin's Creed İzle


Desmond Miles isminde bir barmen, ne olduğunu anlamadan büyük bir şirket tarafından kaçırılır. Desmond’ un atalarının suikasti olduğunu nu şirket biliyordu. Ataları gibi Desmond’ u suikastçi olarak geçmiş döneme göndermek için Animus adlı makineye bağlarlar. Şirketin asıl amacı ise Animus ile Desmond’ u suikastçi atalarının yerine koyarak, şu anki düşmanlarına karşı kullanacakları çok güçlü ve tehlikeli eserlerin yerlerinin öğrenmeye çalışmak ve onları geri almak için çaba sarfedecektir.

Reklamı Geç
30Assassins Creed Film Trailer Ufficiale Italiano paylaşan: game-eXperience
rhlfvuvp

Assassin’s Creed İzle

Desmond Miles isminde bir barmen, ne olduğunu anlamadan büyük bir şirket tarafından kaçırılır. Desmond’ un atalarının suikasti olduğunu nu şirket biliyordu. Ataları gibi Desmond’ u suikastçi olarak geçmiş döneme göndermek için Animus adlı makineye bağlarlar. Şirketin asıl amacı ise Animus ile Desmond’ u suikastçi atalarının yerine koyarak, şu anki düşmanlarına karşı kullanacakları çok güçlü ve tehlikeli eserlerin yerlerinin öğrenmeye çalışmak ve onları geri almak için çaba sarfedecektir. Atalarının yerine geçmesi ile birlikte, atalarının dövüş sanatları onun damarlarına işleyecektir ve onu yenilmez yapacaktır. Bakalım Desmond tüm bu kargaşanın üstesinden gelebilecekler mi?
assassins-creed-tek-parca-full-izle
Yönetmen koltuğunda Justin Kurzel’ in yönettiği ve Başrollerinde Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams, Ariane Labed, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson’ un oynadığı bilim kurgu, aksiyon ve macera konularının işlendiği bu film bizi 83 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
assassin-s-creed-lineage-trailer_3
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "ASSASSIN’S CREED" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap