Aşkopat Full HD İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.893
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Aşkopat Full HD İzle

Aşkopat İzle

Aşkopat filmi farklı bir seyir zevki sunan, Romantik – Komedi film derlemesinin güzel örneklerinden biri. Samimi ve içten bir konu üzerinden hareket eden filmde önemli rollerde ise farklı ve ekranlardan tanıdığımız oyuncular var. Aşkopat tek part izle seçeneğiyle izleyeceğiniz filmde Yıldız Asyalı, Selahattin Taşdöğen, Doğuş, Arzu Budak ve Hakkı Bulut gibi simaları görebilirisiniz. Dram öğeleri ile bezenmiş romantik komedi filmini Haydar Işık yönetmiş. Aşkopat Full izle versiyonu ile sizleri güldürürken aynı zamanda duygulandıracak da bir film; Aşkopat. Full hd izle filmde oldukça geniş ve farklı bir oyuncu kadrosu sizi hoş bir film sunacak.

Askopat-Full-izle

Tek part izle olarak izleyeceğiniz filmde, üç arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Bu üç arkadaş yerleştirme yurdunda büyümüşlerdir. Ancak belli bir yaşa gelmişler ve hayatın içerisinde kendilerine bir rol bulmaya çalışmışlardır. Tam yeni bir hikayeye adım atacaklarken tanıştıkları bir kız sebebiyle trajikomik olaylar yakalarını bırakmayacaktır. Full izle sahneleriyle Emre, Salih ve Duman isimli bu üç arkadaşın eski yetimhane günlerinden beri kurdukları güçlü bağı hayatlarının geri kalanında da kopmaması için sıkı sıkıya yaşamaktadırlar.

Ancak hayatın içerisinde öyle sorunlar yaşarlar ki yasa dışı işlere de karışırlar. Bu yüzden mahkemelere düşen üç kafadarın başı içlerinde en saf ve iyi niyetli olan Emre yüzünden hapis cezası ile belaya girer. Emre mahkemede her şeyi anlatınca birer yıl ceza alırlar. Cezaevinde aldıkları kararla artık yasa dışı işlere karışmayacaklarına söz verirler. Hapishaneden çıkınca farklı işler yapmaya çalışırlar. Ancak hiçbir işi yapmayı beceremezler. Aşkopat Full hd izle şansıyla izleyeceğiniz bu filmde üç kafadarın hayatı, Hadise adında bir kızla tanışmalarının ardından hızlı şekilde değişir.

Askopat-izle

Tek part izle ve full izle  seçenekleriyle izleyeceğiniz, farklı sahneleri ve dopdolu oyuncu kadrosuyla harika bir film Aşkopat. Full hd izle kendinizi gülerken duygulandığınızı da hissettirecek samimi bir film.

Aşkopat Tek Part İzle

Tür: 2015 Filmleri, Dram Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle - Full Hd Tek Parça Yerli Film izle, Filmkomedi.com, Yerli Komedi Filmleri izle - Full Hd Yerli Komedi Film izle, Filmkomedi.com

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Yıldız Asyalı , Selahattin Taşdöğen , Doğuş , Arzu Budak , Hakkı Bulut

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
Lemon İzle Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Örümcek İzle Full HD

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Damat Takımı İzle Tek Parça

IMDB Puanı: -

5 izlenme
Sera İzle Tek Parça Full HD

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Yarım Kalan İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?