Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 10,690 Görüntülenme

Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle

(2015)

Yönetmen:

Semra Dündar

Oyuncular:

Ayça Erturan, Faik Ergin, Oya Aydoğan
Vay Başıma Gelenler serisine imzasını atan Semra Dündar'ın yönetmenliğini yaptığı Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle filmi 25 Eylül 2015 tarihinde vizyona girdi. Evlenme çağında olan bir habercinin koca arayışlarını ve aradığı kriterlere uygun bir kocayı asla bulamayacağını konu alan Aşk Nerede? Filmi klasik türk sinemasına özenmiş görünüyor. Komedinin git gide sırılsıklam bir aşka dönüştüğü bir hikayeyi seyirciye sevdirmenin ne kadar zor olduğu ve bunun artık bir klişeye dönüştüğünü düşündüğümüz Aşk Nerede? Filminin neden İMDB puanı olarak 4.6 aldığını anlayabiliyorum. Aldığı eleştirilere rağmen sinemaseverler tarafından sevilen bir film oldu.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle

Vay Başıma Gelenler serisine imzasını atan Semra Dündar’ın yönetmenliğini yaptığı Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle filmi 25 Eylül 2015 tarihinde vizyona girdi. Evlenme çağında olan bir habercinin koca arayışlarını ve aradığı kriterlere uygun bir kocayı asla bulamayacağını konu alan Aşk Nerede? Filmi klasik türk sinemasına özenmiş görünüyor. Komedinin git gide sırılsıklam bir aşka dönüştüğü bir hikayeyi seyirciye sevdirmenin ne kadar zor olduğu ve bunun artık bir klişeye dönüştüğünü düşündüğümüz Aşk Nerede? Filminin neden İMDB puanı olarak 4.6 aldığını anlayabiliyorum. Aldığı eleştirilere rağmen sinemaseverler tarafından sevilen bir film oldu.

Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle

Aşk Nerede? Full İzle

Aşk Nerede? Full İzle filminin oyuncu kadrosuna bakacak olursak. Son dönemlerin başarılı isimlerinden olan güzel oyuncu Ayça Erturan’ı başrol oyuncusu olarak “Biricik” rolünde görüyoruz. Ona Aşk Nerede? Filminde yakışıklı oyuncu Faik Ergin ve usta oyuncu Oya Aydoğan eşlik ediyor. Genel olarak ortalama bir oyuncu kadrosuna sahip olan Aşk Nerede? filmini izlemek isteyenler için tek tavsiyem boş vakitlerinizde açın izleyin. Daha iyi seçeneklerde olabilir.

Aşk Nerede? Full İzle

Aşk Nerede? Direk İzle

Aşk Nerede? Direk İzle filminin konusuna detaylı bir şekilde bakacak olursak. Biricik evlenme çağına gelmiş bir habercidir. Çevresindeki bir çok insanın evlenmesininde verdiği rahatsızlıkla evlenmek için doğru kişiyi bulma çabasına girer. Bir liste hazırlayarak hayalindeki erkek profilini çıkarır. Pek çok erkekle görüşsede hiç birinde bu profili göremez. Fakat insanlar hep burnunun dibindekini farkedemez derler ya işte öyle bir an gelirki Biricik aslında aradığı kişinin hemen yanı başında olduğunu anlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Aşk Nerede? Tek Parça Yerli Komedi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap