AŞK MEKTUPLARI
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 4,350 Görüntülenme

AŞK MEKTUPLARI

(2016)

Yönetmen:

Nicola Garcia

Oyuncular:

Marion Cotillard, Louis Garrel, Alex Brendemühl, Brigitte Roüan, Victoire Du Bois

Aşk Mektupları İzle


Aşk Mektupları filminde, tutku dolu ve özgür ruhlu bir kadının, sevgi olmayan evliliği ve başka bir adama aşık olması ele alınıyor. Milena Agus’ un İkinci Dünya Savaşı sonrası yazdığı roman olan “Mal di Pietre” den uyarlanan film de, tutku dolu,özgür ruhlu bir kadının evli olması, ama evliyken aynı zamanda başka birini severek yirmi yıl boyunca nasıl acı çektiğini izleyeceğiz. Gabriel başkasını severken ailesi tarafından hiç istemediği halde çiftçi olan Jose’ yle evlendirilmiş ve istemediği bir hayatta mahsur kalmıştır. Gabriel çok güzel bir kadındır.

Reklamı Geç
30ask-mektuplari-9-aralikta-sinemalarda-14-11-47_360

Aşk Mektupları İzle

Aşk Mektupları filminde, tutku dolu ve özgür ruhlu bir kadının, sevgi olmayan evliliği ve başka bir adama aşık olması ele alınıyor. Milena Agus’ un İkinci Dünya Savaşı sonrası yazdığı roman olan “Mal di Pietre” den uyarlanan film de, tutku dolu,özgür ruhlu bir kadının evli olması, ama evliyken aynı zamanda başka birini severek yirmi yıl boyunca nasıl acı çektiğini izleyeceğiz. Gabriel başkasını severken ailesi tarafından hiç istemediği halde çiftçi olan Jose’ yle evlendirilmiş ve istemediği bir hayatta mahsur kalmıştır. Gabriel çok güzel bir kadındır. Ancak Jose, karısı ona aşık olmasada Gabriel’ i canından çok seviyordur. Jose, çok dürüst ve işinde çok başarılı bir adamdır. Ancak Gabriel bu sevgiye karşılık veremeyeceğinin farkındadır. Güzel kadın Gabriel bir gün ayaklarını yerden kesecek olan Andre ile tanışır. Andre ve Gabriel beraber kaçmak için sözleşirler. Ancak yaşadıkları ortam, kaçmak için pek de müsait değildir. Bakalım Andre ve Gabriel mutlu olabilecekler mi?
257459-jpg-c_640_360_x-f_jpg-q_x-xxyxx
Yönetmen koltuğunda Nicola Garcia’ nın yönettiği ve Başrollerinde Marion Cotillard, Louis Garrel, Alex Brendemühl, Brigitte Roüan ve Victoire Du Bois’ in oynadığı dram ve romantizm konularının ağır olarak yer aldığı bu film bizi 120 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
hq720
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "AŞK MEKTUPLARI" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap