As ı Open My Eyes HD Full İzle
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (9)
6.9 IMDB Puanı 392 Görüntülenme

As ı Open My Eyes HD Full İzle

(2015 Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Tunus, Belçika)

Yönetmen:

Leyla Bouzid

Oyuncular:

Leyla Bouzid, Marie-Sophie Chambon

Reklamı Geç
30

As ı Open My Eyes İzle

2015 yapımı olan as ı open my eyes filmi ülkemiz de tam gözlerimi açacakken adı ile vizyona girmiştir. Filmin ana konusu ise; Tunus devriminden az bir zaman önce 2010 yazı zamanlarında liseden yeni mezun olmuş bir genç kız olan Farah’ın maceralarıdır. Farah’ın ailesi kızlarının doktor olmasını aşırı derece de istemektedir ama Farah buna pek de niyetli değildir. Annesi tarafından Tunus gece hayatı ile tanışmaması için Farah birçok kez uyarılmıştır fakat karakterimiz annesini dinlemez ve politik bir rock grubunda solistlik yapmaya başlar. Müziği ve yaşamayı oldukça seven Farah’ın ailesi ona şiddetle karşı çıkmaktadır. Farah da ailesine karşı koyar ve Tunus gece hayatını keşfeder.

As ı Open My Eyes İzle

Imdb tarafından 588 oy sonucu 6.9 gibi ortalamanın biraz altında bir rakam alan film yine de 28 bin dolar gibi oldukça iyi bir hasılar ile vizyondan ayrılmış. Filmin yönetmenliğini ise Leyla Bozuid yapmış. Senaryoyu da filmin yönetmenliğini yapan Leyla Bozuid ve Marie Sophie Chambon yazmıştır. 2016 yılında ülkemizde vizyona giren filmde Baya Medhaffer, Montassar Ayari ve Ghalia Benali gibi isimler rol almış. Belçika, Fransa ve Tunus ortak yapımı olan film 1 saat 42 dakika gibi bir süre ile seyircisinin karşısına çıktı. Seyircilerden gelen yorumlar oldukça olumlu ve filmi destekler nitelikte.

Bir önceki yazımız olan Babannem Film izle Full HD başlıklı filmimizde Babannem yerli filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "As ı Open My Eyes HD Full İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap