Aquarius Filmi Full Hd Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,022 Görüntülenme

Aquarius Filmi Full Hd Tek Parça İzle

(2017-Brezilya, Fransa)

Yönetmen:

Kleber Mendonça Filho

Oyuncular:

Sônia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos

Reklamı Geç
30

Aquarius izle

17 Mart 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanan bu muhteşem filmin yönetmen koltuğunda Kleber Mendonça Filho yer almaktadır. Aquarius filminin başrol oyuncalarını ise, Sonia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos gibi önemli oyuncular paylaşmaktadır. Dram ve gerilim konusunu işleyen Aquarius filminin çekildiği yerleri ise Brezilya ve Fransa ev sahipliği yapmıştır.
Brezilya’da zengin ve köklü bir aileden dünya ya gelen Clara, 65 yaşında emekli olup müzik eleştirmenliği yapmaktadır. Clara, 1940’lı yıllarda inşaatı tamamlanmış, Recife’in üst bölgelerinden olan Avenida Boa Viagem’de, Clarus sahile yakın yerde yapımı bitmiş olan apartmanın son kişilerindendir.

Aquarius full hd izle

Fakat o bölgede ki diğer tüm apartmanlar, başka düşünceleri ve planları olan firmalar tarafından satın alınıp yıkılmıştır. Clara ancak ölümüyle apartmanı terk edeceğine söz verdiği için o bölgede sadece Claranın İkamet ettiği apartman durmaktadır. Bu yüzden o bölgeye başka yatırımlar yapmak isteyen firmalar Clara’yı rahatız etmekte olup canını sıkmaktadır. Clara firmaların yaptığı bu baskı ve sorunlardan sıkılarak firmalara karşı yıpratıcı ve sinir bozucu bir savaş içerisine girmiştir. Bu savaş gün geçtikçe Clara’nın hayatını rahatsız etmeye başlar ve günlük yaptığı işlerden geri kalmasına neden olmaktadır.
Ayrıca Clara’nın firmalara karşı açtığı bu savaş onun sevdiklerine karşı olan duygularını, hislerini, geçmiş hayatını ve gelecekteki hayatını büyük ölçüde etkilemiştir.

Bir önceki yazımız olan Süper Yetenek (Rock Dog) İzle Tek Parça başlıklı filmimizde Süper Yetenek (Rock Dog) filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Aquarius Filmi Full Hd Tek Parça İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap