Amigos Meksika Hazinesi İzle Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1,582 Görüntülenme

Amigos Meksika Hazinesi İzle Tek Parça

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Arif Çağatay Özkan

Oyuncular:

Kaan Öztop , Nami Esatgil , Arif Çağatay Özkan , Hamit Demir , Suat İnal
Amigos Meksika Hazinesi, 2016 yılında yapılmış olan ve Türkiye'de çekilmiş olan komedi türünde bir filmdir. Senaryosunu Arif Çağatay Özkan'ın yaptığı filmin yönetmenliğini yine Arif Çağatay Özkan üstlenmiştir. Filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı yönetmen Arif Çağatay Özkan oyuncu kadrosunda da yer almıştır.

Reklamı Geç
30

Amigos Meksika Hazinesi İzle

Amigos Meksika Hazinesi, 2016 yılında yapılmış olan ve Türkiye’de çekilmiş olan komedi türünde bir filmdir. Senaryosunu Arif Çağatay Özkan’ın yaptığı filmin yönetmenliğini yine Arif Çağatay Özkan üstlenmiştir. Filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı yönetmen Arif Çağatay Özkan oyuncu kadrosunda da yer almıştır.

Kaptan Cevdet’in başında olduğu Amigos grubu lüzumsuz işlerle vakitlerini geçiren ve mafya babası Hamza’nın verdiği çeşitli ayak işlerini yapan tembel adamlardan meydana gelmiş bir gruptur. Olay Kaptan Cevdet’in tesadüfen meksika hazinesini öğrenmesiyle ve zengin olma hayalleriyle peşine düşmesiyle başlar. Fakat hazinenin peşinde başkaları da bulunmaktadır. Efsanevi Maya Tomartos hazinesini bulmak için Egenin küçük bir sahil kasabasına yerleşen Maria’nın yolu Amigos grubuyla kesişir. Hazinenin yerini gösteren 3 belgeden haberdar olan Kaptan Cevdet ve Arkadaşları, hem ayak işlerini yaptıkları Mafya babası Hamza’nın altınlarının hem de hazinenin yerini gösteren 3 belgeyi aramaya koyulmuşlardır. Film izleyicileri Zigzonya köyünden Meksika el Salvador’a uzanan bir maceraya sürükleyecektir.

Amigos Meksika Hazinesi İzle

Amigos Meksika Hazinesi A. Çağatay Özkan’ın yanı sıra pek çok başarılı isimler yer almıştır. Bu isimler arasında Kaan Öztop, Nami Esatgil, Hamit Demir ve Suat İnal gibi isimler de yer almaktadır. Film şimdiden 2017 yılının en çok beklenen komedi filmleri arasına girmiştir. Merakla beklenen bu film 18 Ağustosta vizyona girerek, heyecanla bekleyen izleyicileri ile buluşmaya hazırlanmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Amigos Meksika Hazinesi İzle Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap