American Violence izle Tek Parça 1080p Seyret
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (33)
615 Görüntülenme

American Violence izle Tek Parça 1080p Seyret

American Violence direk izle, American Violence filmini izle, American Violence filmi, 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan içerisinde gerilim ve suç ögelerine oldukça fazla yer verilen bir aksiyon filmi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Sahneleri ve senaryosunun uyumu ile beraber eşsiz kurgusu ile de seyircinin ilgisini çekmiş, aynı zamanda da beğenisini kazanmış olan bu yapım istenilen etkiyi yaratamayarak IMDB'den 4,2 puan alarak, film severleri üzmüştür. Filmde anlatılan konu ise Amanda Tyler, dünyaca ünlü bir psikoloji uzmanıdır. Doktor Amanda, suçun kökenini araştırmakta ve insan psikolojisinde suç işleme dürtüsü ile bu suçları işledikten sonra insanın ne gibi duygular hissetmekte olduğu üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu nedenle birçok hapse girmiş azılı suçluyu araştırmak isteyen Amanda Tyler, ölüm cezasına çarptırılmış olan Jackson Shea'yı analiz etme fırsatı bulmuştur. Analiz sürecinde Amanda bir şeylerin yanlış gittiğini fark eder. Ölüm cezasına çarptırılmış olan Jack için bu cezanın fazla olduğuna kanaat getirmektedir. Jack'in kaderi ise tamamen Amanda'nın ellerindedir zira Jack'in idam edilip edilmemesi gerektiğine Amanda karar verecektir.

Reklamı Geç
30

American Violence (2017) Fragman | izlesene.com

American Violence direk izle, American Violence filmini izle, American Violence filmi, 2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan içerisinde gerilim ve suç ögelerine oldukça fazla yer verilen bir aksiyon filmi olarak sinema severlere sunulmaktadır. Sahneleri ve senaryosunun uyumu ile beraber eşsiz kurgusu ile de seyircinin ilgisini çekmiş, aynı zamanda da beğenisini kazanmış olan bu yapım istenilen etkiyi yaratamayarak IMDB’den 4,2 puan alarak, film severleri üzmüştür. Filmde anlatılan konu ise Amanda Tyler, dünyaca ünlü bir psikoloji uzmanıdır. Doktor Amanda, suçun kökenini araştırmakta ve insan psikolojisinde suç işleme dürtüsü ile bu suçları işledikten sonra insanın ne gibi duygular hissetmekte olduğu üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu nedenle birçok hapse girmiş azılı suçluyu araştırmak isteyen Amanda Tyler, ölüm cezasına çarptırılmış olan Jackson Shea’yı analiz etme fırsatı bulmuştur. Analiz sürecinde Amanda bir şeylerin yanlış gittiğini fark eder. Ölüm cezasına çarptırılmış olan Jack için bu cezanın fazla olduğuna kanaat getirmektedir. Jack’in kaderi ise tamamen Amanda’nın ellerindedir zira Jack’in idam edilip edilmemesi gerektiğine Amanda karar verecektir.
American Violence filminin izleyenlerde yaratmış olduğu gerilim ve aksiyon ise oldukça heyecan vericidir. Filmin yönetmenliğini Tim Woodward Jr. üstlenirken, başrollerinde ise ünlü Amerikalı oyuncu Denise Richards ile ünlü oyuncu Kaiwi Lyman yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Columbus Short, Johnny Messner, Michael Paré, Bruce Dern gibi ünlü isimler de bulunmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap