American Satan İzle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (79)
1,231 Görüntülenme

American Satan İzle Full HD Tek Parça

American Satan full izle, American Satan sansürsüz izle. Bir gurup üniversite öğrencisi kurdukları küçük müzik gurubunu büyütmek isterler. Bunun üzerine sürekli çalışmalar yapan müzik gurubu ekiplerine farklı ülkelerden de katılımcılar eklerler. Yaptıkları son çalışmaların sonucu olarak ortaya yarı Amerikan yarı İngiliz bir müzik gurubu meydana getirir. Bu müzik gurubu genellikle rock tarzında müzikler yapmaktadırlar. Kendine has tarzları olan rock gurubu büyümenin yollarını ararken bunun okul ile aynı zamanda olmayacağının farkına varırlar. Bu amaç doğrultusunda okulu bırakmak zorundadırlar. Bu fikir ilk başlarda hepsinin kafasını kurcalasa da Hepsi bu fikri benimser ve kabul ederler. Ardından daha çok çalışmalara başlayan rock gurubu büyümek için ellerinden gelenleri yaparlar. Yaptıkları tüm işlemler sonucu olabildiği kadar büyük bir gurup haline gelmişlerdir. Bu kadar çabuk ve kısa sürede büyümelerinin sebebini guruptakiler haricinde kimse bilmemektedir. Bunun gerçek sebebi ise şeytan ile olan iş birliktelikleridir. Bunun sayesinde oldukça fazla büyüyen ekip bir zaman sonra şeytanın kontrolü altına geçmeye başlamışlardır. Şeytanın her istediğini yapmak zorunda olan ekip zor günler geçireceklerdir. Bunun sonucunda şeytanla iş birliği yaptıklarına pişman olsalar bile bu durumdan sıyrılabilecekler mi?

Reklamı Geç
30American Satan full izle, American Satan sansürsüz izle. Bir gurup üniversite öğrencisi kurdukları küçük müzik gurubunu büyütmek isterler. Bunun üzerine sürekli çalışmalar yapan müzik gurubu ekiplerine farklı ülkelerden de katılımcılar eklerler. Yaptıkları son çalışmaların sonucu olarak ortaya yarı Amerikan yarı İngiliz bir müzik gurubu meydana getirir. Bu müzik gurubu genellikle rock tarzında müzikler yapmaktadırlar. Kendine has tarzları olan rock gurubu büyümenin yollarını ararken bunun okul ile aynı zamanda olmayacağının farkına varırlar. Bu amaç doğrultusunda okulu bırakmak zorundadırlar. Bu fikir ilk başlarda hepsinin kafasını kurcalasa da Hepsi bu fikri benimser ve kabul ederler. Ardından daha çok çalışmalara başlayan rock gurubu büyümek için ellerinden gelenleri yaparlar. Yaptıkları tüm işlemler sonucu olabildiği kadar büyük bir gurup haline gelmişlerdir. Bu kadar çabuk ve kısa sürede büyümelerinin sebebini guruptakiler haricinde kimse bilmemektedir. Bunun gerçek sebebi ise şeytan ile olan iş birliktelikleridir. Bunun sayesinde oldukça fazla büyüyen ekip bir zaman sonra şeytanın kontrolü altına geçmeye başlamışlardır. Şeytanın her istediğini yapmak zorunda olan ekip zor günler geçireceklerdir. Bunun sonucunda şeytanla iş birliği yaptıklarına pişman olsalar bile bu durumdan sıyrılabilecekler mi?

Konusu ile oldukça dikkat çeken filmin yönetmen koltuğunda Ash Avildsen ismini görmekteyiz. Filmin etkileyici oyuncu kadrosunda ise Andy Biersack, Bill Duke, Booboo Stewart, Malcolm McDowell, Mark Boone Junior gibi isimler yer almaktadır. Film IMDB’den aldığı 6,1 puanla oldukça başarılı bir eser olduğunu ortaya koymuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap