American Assassin İzle 2017 Full HD Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,954 Görüntülenme

American Assassin İzle 2017 Full HD Tek Parça

(2017- ABD)

Yönetmen:

Micheal Cuesta

Oyuncular:

Dylan O'Brien, Micheal Keaton, Sanaa Lathan
American Assassin adlı yapım; savaş temalı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Gelecekte yaşanacak olan olası Üçüncü Dünya Savaşı'nda yaşanacak olan olayları konu alarak meydana getirilmiş bir yapım olarak kendini gösteriyor. savaş sahnelerin yanı sıra stratejik anlamda karşılıklı diyalogların da yer verildiği bu yapımda; güç dengeleri hakkında da fikir sahibi olabilme konusunda da yeterli bir film olarak görülebilecektir. Zaman zaman çatışmaların da yer alabileceği bu film büyük bir beklenti ile vizyona gireceği tarihi bekliyor. Savaş temasını işleyen bu yapım; sinema severler ile buluştuğu andan itibaren yeterince izleyiciye sahip olacak ve beklenen gişe başarısını da yakalamayı başaracaktır.

Reklamı Geç
30

American Assassin adlı yapım; savaş temalı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Gelecekte yaşanacak olan olası Üçüncü Dünya Savaşı’nda yaşanacak olan olayları konu alarak meydana getirilmiş bir yapım olarak kendini gösteriyor. savaş sahnelerin yanı sıra stratejik anlamda karşılıklı diyalogların da yer verildiği bu yapımda; güç dengeleri hakkında da fikir sahibi olabilme konusunda da yeterli bir film olarak görülebilecektir. Zaman zaman çatışmaların da yer alabileceği bu film büyük bir beklenti ile vizyona gireceği tarihi bekliyor.  Savaş temasını işleyen bu yapım; sinema severler ile buluştuğu andan itibaren yeterince izleyiciye sahip olacak ve beklenen gişe başarısını da yakalamayı başaracaktır.

 

American Assassin adlı yapım; Amerikan askerlerinin üçüncü Dünya Savaşı esnasında ne şekilde bir strateji ile ilerleme sağlayacağını gösteren bir proje olarak kendini gösteriyor ve ilgi çekici bir film olarak da değerlendiriliyor. savaş temalı bu projenin başrollerinde ise Dylan O’Brien, Micheal Keaton ve Sanaa Lathan boy göstereceğe benziyor. American Assassin adlı yapımın yönetmen koltuğunda ise Micheal Cuesta oturuyor.

American Assasin izle Tek Parça

American Assassin adlı yapımın olası bir Üçüncü Dünya Savaşı durumunda ülkelerin ne şekilde hareket edeceğini gösteren bir yapım olarak ilgi çekmesi; bu türdeki konulara da ilgi duyan kişilerin bu filme yönelmelerini sağlayacak gibi görünüyor. Aynı zamanda da Amerikan askerlerinin Türk askerleri ile birlikte hareket etmesinden dolayı da bu filmin Türk izleyicisi tarafından yakından takip edileceği konusunda bir duyuru da kendini gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Wish Upon izle 2017 Full HD Tek Parça başlıklı filmimizde Wish Upon hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "American Assassin İzle 2017 Full HD Tek Parça" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap