Allah İzin Verirse izle 2015 Full HD
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (8)
6.7 IMDB Puanı 349 Görüntülenme

Allah İzin Verirse izle 2015 Full HD

(2015 - İtalya)

Yönetmen:

Edoardo Maria Falcone
Başarılı, egolu ve bir o kadar da kibirli olan kalp cerrahisi Tomassa bizim filmimizin baş kahramanıdır. Mesleğinde olan başarısı kadar özel hayatında pek başarılı değildir. Aile ilişkileri konusunda Tomassa oldukça berbat biri diyebiliriz. Karısıyla arasın son günlerde olduğundan daha da kötüdür. Kızının ise hayatı boşvermişliği ve hiçbir amacı olmadan yaşamasına tahammülü kalmamıştır.
FRAGMAN open odno

Reklamı Geç
30


allah izin verirse izle

Başarılı, egolu ve bir o kadar da kibirli olan kalp cerrahisi Tomassa bizim filmimizin baş kahramanıdır. Mesleğinde olan başarısı kadar özel hayatında pek başarılı değildir. Aile ilişkileri konusunda Tomassa oldukça berbat biri diyebiliriz. Karısıyla arasın son günlerde olduğundan daha da kötüdür. Kızının ise hayatı boşvermişliği ve hiçbir amacı olmadan yaşamasına tahammülü kalmamıştır. Bütün umudunu ise kendisi gibi cerrah olmasını istediği oğluna ayırmaktadır. Tek umudu artık oğludur. Ancak oğlu da öyle bir karar alır ki Tomassa ne yapacağını, ne diyeceğini bilememektedir. Oğlu tüm hayatını değiştirecek bir karar aldığını söylemektedir. allah izin verirse izle. Ve Tomassa’nın tek umudu olan oğlu Bie rahip olmaya karar verdiğini açıklar. Tomassa artık ne yapacağını bilememektedir. Bakalım filmin sonunda Tomassa ne gibi bir sahne ile kapanışı yapacaktır.

Allah izin verirse full izle

Yakın zamanda filmin orijinal fragmanı da yayınlanmış bulunmaktadır. Filmin afişi ise olağanüstü ve ilgi çekicidir. Filmin vizyon tarihi ise bilinmemektedir. Yönetmenliğini Edoardo Maria Falcone üstlenmiş bulunmaktadır. Komedi tarzında ki bu filmin oyuncu kadrosu ise şöyledir; Marco Giallini, Alessandro Gassman, Laura Morante, Carlo Luca de Ruggieri, Giuseppina Cervizzi gibi ünlü oyuncular kadroya dahil edilmiş bulunmaktadır. Komedi severler için işte size keyifle izleyebileceğiniz bir film daha arkadaşlar. Allah izin verirse full izle. Keyifle izleyeceğinizin garantisini veriyoruz. Ancak bu yinede sizin beğeninize kalmıştır. Bakalım doktorumuz Tomassa daha ne gibi bir olayın içine düşecektir ? izleyip görelim. İyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap