All Saints İzle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (137)
2,329 Görüntülenme

All Saints İzle Full HD Tek Parça

All Saints direk izle, All Saints full izle, All Saints filmi izleyenlere büyük etki yaratan filmler arasında yer almaktadır. 2017 yılının en iyi dram filmlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan bu film IMDB'den 5.8 puan alarak kendini kanıtlamıştır. Ticaret yaparak hayatını idame ettirmekte olan bir adam bir yerlerden bulmuş olduğu ürünleri satarak hayatını kazanmaktadır. Fakat günün birinde aslında hayatında yapmak istediği mesleğin bu olmadığına karar vermiştir. Aslında yapmak istediği insanlara yardım etmek ve bunun için de papaz olmaktır. Ancak şartlar pek de papazlık yapmasına uygun olmayacaktır. Bu nedenle de içindeki kişiyi çıkartmak için fırsat kollamaktadır. Tam bu sırada karşısına mülteci taşımakta olan bir araç denk gelmiştir. Hayatını değiştirmek, istediği işi yapmak ve kendini bulmak isteyen bu adamın hayatı bu olayla beraber tamamen değişecektir ve yeni bir hayata başlayacaktır. Bu adam ve mülteciler de yıkılma kararı alınan bir kiliseyi kendilerine ev olarak seçeceklerdir.

Reklamı Geç
30All Saints direk izle, All Saints full izle, All Saints filmi izleyenlere büyük etki yaratan filmler arasında yer almaktadır. 2017 yılının en iyi dram filmlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkan bu film IMDB’den 5.8 puan alarak kendini kanıtlamıştır. Ticaret yaparak hayatını idame ettirmekte olan bir adam bir yerlerden bulmuş olduğu ürünleri satarak hayatını kazanmaktadır. Fakat günün birinde aslında hayatında yapmak istediği mesleğin bu olmadığına karar vermiştir. Aslında yapmak istediği insanlara yardım etmek ve bunun için de papaz olmaktır. Ancak şartlar pek de papazlık yapmasına uygun olmayacaktır. Bu nedenle de içindeki kişiyi çıkartmak için fırsat kollamaktadır. Tam bu sırada karşısına mülteci taşımakta olan bir araç denk gelmiştir. Hayatını değiştirmek, istediği işi yapmak ve kendini bulmak isteyen bu adamın hayatı bu olayla beraber tamamen değişecektir ve yeni bir hayata başlayacaktır. Bu adam ve mülteciler de yıkılma kararı alınan bir kiliseyi kendilerine ev olarak seçeceklerdir.
All Saints fimi izleyenlerini oldukça fazla etkilemeyi başaran; aynı zamanda filmde yer verdiği ögeler ile beraber izleyenleri düşündürmeyi ve hayata farklı bakış açılarından bakmayı anlatan bir film olarak beyaz perdede yerini almıştır. Filmin yönetmenliğini çeşitli televizyon dizileri ve filmlerde yönetmenlik yapmış olan ünlü yönetmen Steve Gomer üstlenmiştir. Filmin başrolünde ise sinema severlerin yakından tanımakta olduğu ünlü Amerikalı oyuncu John Corbet yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap