Alkarısı: Cinnet Full Yerli Korku İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.7 IMDB Puanı 521 Görüntülenme

Alkarısı: Cinnet Full Yerli Korku İzle

(2015)

Yönetmen:

Muzaffer Gülçek

Oyuncular:

Sanem İşler, Tuncay Tarhan, Mehmet Tokatlı
Ülkemizde son zamanlarda artan cinli minli filmlerden bir tanesi olan Alkarısı: Cinnet Tek Parça İzle filmi 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girdi. Muzaffer Gülçek'in ilk yönetmenlik eseri olan Alkarısı: Cinnet Filmi adını Anadolu'da efsaneleşmiş olan bir hikayeden alıyor. Lohusa kadınlarının başına sıklıkla gelen bu olay hamile kadının bedenin ele geçirilmesiyle son buluyor. Saçları uzun ve oldukça çirkin bir şekilde tasvir edilen Alkarısı bir cin hikayesinden fazlası değildir.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Alkarısı: Cinnet Full Yerli Korku İzle

Ülkemizde son zamanlarda artan cinli minli filmlerden bir tanesi olan Alkarısı: Cinnet Tek Parça İzle filmi 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girdi. Muzaffer Gülçek’in ilk yönetmenlik eseri olan Alkarısı: Cinnet Filmi adını Anadolu’da efsaneleşmiş olan bir hikayeden alıyor. Lohusa kadınlarının başına sıklıkla gelen bu olay hamile kadının bedenin ele geçirilmesiyle son buluyor. Saçları uzun ve oldukça çirkin bir şekilde tasvir edilen Alkarısı bir cin hikayesinden fazlası değildir.

Alkarısı: Cinnet Full HD izle

Alkarısı: Cinnet Tek Parça İzle

Alkarısı: Cinnet 720p izle filminin oyuncu kadrosuna baktığımızda Tuncay Tarhan, Sanem İşler ve Mehmet Tokatlı göze çarpan ilk isimler oluyor. İzleyiciler tarafınsan çok fazla eleştiri yağmuruna tutulan Alkarısı: Cinnet Filmi İMDB puanı olarakta 2.7 alarak eleştirilerin hiçte boş olmadığını göstermiştir.

Alkarısı: Cinnet Tek Parça İzle

Alkarısı: Cinnet Direk İzle

Alkarısı: Cinnet Direk İzle filminin birazda konusuna göz atalım. Dilara güzel bir evlilik süreci geçirmektedir. Bu evliliğin bir meyvesi olarakta 7 aylık hamiledir. Doğum iznine ayrılarak kendini eve kapatan Dilara, son aylarda işten stresten uzak kalmak ister. Fakat istirahata çekildiği günden buyana sürekli kötü kabuslar görmeye başlar. Kendisine bir cinin musallat olduğunun farkına varan Dilara, bu cini kimin musallat ettiğini bulabilmek için yakınlarını suçlamaya başlar. En yakın arkadaşından kaynanasına hatta eşine kadar herkesle arası kötü olmaya başlar. Zamanla pek çok sorun patlak verir ve durum içinden çıkılamaz bir hal alır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Alkarısı: Cinnet Full Yerli Korku İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap