Sitemizde şuan toplam 1131 film bulunmaktadır.


Ali Baba ve 7 Cüceler İzle

5.011
FILM BILGILERI 8 ay eklendi
Ali Baba ve 7 Cüceler İzle

Ali Baba ve 7 Cüceler Full HD İzle

2015 yapımı olan Ali Baba ve 7 Cüceler filminin senaryosu ve yönetmenliği oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz tarafından yapılmıştır. Oyuncu kadrosunda kendisinin yanı sıra çoğu filminde de görmeye alıştığımız kişilerin de haricinde Duygu Bal gibi farklı isimleri de görebiliyoruz. Zafer Alagöz, Yosi Mizrahi ,Bahtiyar Çetin, Çetin Altay, Irina Ivkina da oyunculuklarıyla kadroda yer alıyor.  Cem Yılmaz’ın klasik komedi tarzından biraz olsun kendisinin tabiriyle ilginç işler yaptığı bu filmi izlerken kahkahalarınızı tutamayacağınızdan eminiz. Ali Baba ve 7 Cüceler full hd izleyebilirsiniz.

Ali-Baba-ve-7-Cuceler-full-hd-izle

Filmin konusunda ise Ali Şenay adlı karakter ve onun yakın dostu ve aynı zamanda Ali Şenay’ın kayınbiraderi olan İlber yer alıyor. Bu iki yakın dost bahçe için süs amaçlı cüceler tasarlamaktadır. Fakat ne yaparsa yapsınlar ülkelerinde bir türlü istedikleri başarıyı elde edemezler.

İşleri Şenay Züccaciye adı altında büyütüp kurumsallaştırmak, kendi adlarından daha çok bahsettirip fazla para kazanmak için evlerinden oldukça uzakta olan Sofya’da düzenlenen bahçe düzenlemesiyle ilgili bir organizasyona katılırlar. Sofya’da da şansları yaver gitmeyen bu ikili tamamen yanlış anlaşılma sonucu kendilerini büyük mafya lideri Boris Mancov’un adamlarına karşı bulurlar.

Ali-Baba-ve-7-Cuceler-filmi

Kedi fare kovalamacısını aratmayan olaylara bir de Tayanç Pakça, Veronika, Kenan Memedov da karışır. İşler amacından oldukça çıkıp bizleri de izlerken eğlendiren macera haline gelmiştir. Bu kahkahaların eksik olmadığı film adından çokça bahsettirmiş olup oldukça beğeni kazanmıştır. Ali Baba ve 7 Cüceler tek part izleme şansını sitemizden sağlayabilirsiniz.

Ali Baba ve 7 Cüceler Tek Part İzle

Tür: 2015 Filmleri, 2015 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle, Yerli Komedi

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Cem Yılmaz, Irina Ivkina, Çetin Altay

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?