Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 4,428 Görüntülenme

Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle

(2016)

Yönetmen:

Mehmet Can Mertoğlu

Oyuncular:

Şebnem Bozoklu, Murat Kılıç, Müfit Kayacan

Mehmet Can Mertoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı ilk film olan Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle filmi 4 Kazım 2016 tarihinde vizyona girdi. Fragmanından dahi hiç bir şey anlamadığım ilginç yerli filmlerden bir tanesi. Dram ve Komedi kategorisinde gösteriliyor olması senaryonun çok garip ve ilgi çekici olacağını ortaya koyuyor. 69.Cannes Film Festivali'nde ülkemiz adına yarışan tek film olan Albüm Filmine ilgi çok yoğundu. Genel olarak film baba olamayan bir adamın evlatlık edindiği bir çocukla yaşadığı trajikomik olayları konu alıyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle

Mehmet Can Mertoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı ilk film olan Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle filmi 4 Kazım 2016 tarihinde vizyona girdi. Fragmanından dahi hiç bir şey anlamadığım ilginç yerli filmlerden bir tanesi. Dram ve Komedi kategorisinde gösteriliyor olması senaryonun çok garip ve ilgi çekici olacağını ortaya koyuyor. 69.Cannes Film Festivali’nde ülkemiz adına yarışan tek film olan Albüm Filmine ilgi çok yoğundu. Genel olarak film baba olamayan bir adamın evlatlık edindiği bir çocukla yaşadığı trajikomik olayları konu alıyor.
Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle

Albüm 2016 Tek Parça İzle

Albüm 2016 Tek Parça İzle filminin oyuncu kadrosuda oldukça sağlam. Son yılların parlayan isimlerinden biri olan ve oynadığı her filmde performansı ile göz dolduran Şebnem Bozoklu’nun , yerli sinemamızın bir diğer önemli ve popüler isimlerinden biri olan Murat Kılıç ile başrolleri paylaştığı Albüm Filminde onlara Müfit Kayacan ve Muttalip Müjdeci eşlik ediyor. Şebnem Bozoklu’nun “Bahar” karakterine hayat verdiği filmde Murat Kılıç’ın canlandırdığı ” Cüneyt” karakteri çocukları olmayan bir çifti oynuyorlar.

Albüm 2016 Tek Parça İzle

Albüm 2016 Direk İzle

Albüm 2016 Direk İzle filminin konusuna bir göz atalım isterseniz. Cüneyt ve Bahar 100 yıllık evlilerdir. Ne yaptılarsa bir türlü çocukları olmayan bu çift evlatlık edinmeye karar verirler. Fakat önlerinde tek bir sorun vardır. Çift çevresindeki insanlara çocuğun evlatlık değilde kendi çocuklarıymış gibi gösterme çabası başlarına bela olur. İlk aşamada çocuk yeni doğmuş gibi göstermek için doğum resimleri gibi resimler çekinerek bir albüm oluştururlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Albüm 2016 Full HD Yerli Komedi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap