Ajji izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (152)
7.5 IMDB Puanı 3,088 Görüntülenme

Ajji izle Full HD Tek Parça

Ajji tek parça 1080p sansürsüz izle, Ajji direk full hd izle, Sinema sevenlerin yoğun bir ilgi göstermekte olduğu Hint sinemasında birbirinden kaliteli yapımlar ve izleyenlere farklı duygular yaşatan anlarla birçok film, son zamanlarda sık rastlanmaya başlanmıştır. Ajji filmi de Hint sinemasının 2017 yılında seyircisine sunmuş olduğu dram filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Film sahnelerinin etkileyiciliği, son derece kaliteli çekimler ve izleyenlere büyüleyici sahneleri yaşatan oyuncu kadrosu ile beraber son derece duygusal anlar yaşatan filmde, anlatılan konu da oldukça ilgi çekmektedir. Filmin konusunda Ajji'nin torununa tecavüz edilmiştir. Tecavüz eden kişi ise yerel bir politikacının oğludur. Tecavüzün ardından ise elini kolunu sallayarak dışarıda rahatlıkla gezebilmektedir. Hatta bu tecavüzü telefonuyla çekerek, internet aleminde yayınlamıştır. Yerel bir politikacının oğlu olmasından dolayı ise hiç kimse onu yakalamak için kendinde cesaret bulamamaktadır. Bu nedenle de herkes bu iğrençliğe göz yummaktadır. Ancak Ajji, hesabını kendi görmeye karar verince de oldukça dramatik anların ve trajedik olayların gerçekleşmesine neden olacaktır.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Ajji izle

Ajji tek parça 1080p sansürsüz izle, Ajji direk full hd izle, Sinema sevenlerin yoğun bir ilgi göstermekte olduğu Hint sinemasında birbirinden kaliteli yapımlar ve izleyenlere farklı duygular yaşatan anlarla birçok film, son zamanlarda sık rastlanmaya başlanmıştır. Ajji filmi de Hint sinemasının 2017 yılında seyircisine sunmuş olduğu dram filmi olarak göz önüne çıkmaktadır. Film sahnelerinin etkileyiciliği, son derece kaliteli çekimler ve izleyenlere büyüleyici sahneleri yaşatan oyuncu kadrosu ile beraber son derece duygusal anlar yaşatan filmde, anlatılan konu da oldukça ilgi çekmektedir. Filmin konusunda Ajji’nin torununa tecavüz edilmiştir. Tecavüz eden kişi ise yerel bir politikacının oğludur. Tecavüzün ardından ise elini kolunu sallayarak dışarıda rahatlıkla gezebilmektedir. Hatta bu tecavüzü telefonuyla çekerek, internet aleminde yayınlamıştır. Yerel bir politikacının oğlu olmasından dolayı ise hiç kimse onu yakalamak için kendinde cesaret bulamamaktadır. Bu nedenle de herkes bu iğrençliğe göz yummaktadır. Ancak Ajji, hesabını kendi görmeye karar verince de oldukça dramatik anların ve trajedik olayların gerçekleşmesine neden olacaktır.

Ajji Direk İzle

Hindistan yapımı Ajji filminin yönetmeni ve senaristi olarak Devashish Makhija göz önüne çıkmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sharvani Suryavanshi, Smita Tambe, Sushama Deshpande gibi oldukça ünlü isimleri de görmek mümkündür. IMDB’den 7.5 puan alan film, son yılların en iyi drama filmleri arasında girmiştir. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap