Aile Kanı – Family Blood izle Türkçe Dublaj Full HD
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (73)
4,9 IMDB Puanı 1,301 Görüntülenme

Aile Kanı – Family Blood izle Türkçe Dublaj Full HD izle

Matt Damon'ın oynadığı bilim kurgu filmi hayal dünyamızı genişletiyor. Bir grup astronotların Mars gezegenine görev icabı gitmesi gerekiyor. Dünyadaki çalışmalar gidecek olan astronotların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve gidecekleri yerde bilinmeyen olaylara karşı tedbir alınmaya çalışılıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş bitmeye çalışırken Marsa gidecek olan astronotlar çok heycanlıydılar fakat bir yandan da tedirginlik vardı. Sonuçta hiç bilmedikleri bir yere adım atacaklardı. Zamanı geldi ve artık Marsa yolculuk başlıyor. Bu yolculuk sürecinde birbirlerine çok bağlı oldular ve samimiyetleri öncekinden daha fazlaydı. Yolculuk devam ederken hiç beklemedikleri zamanda hava değişimi ve fırtına başlamıştı.Fırtına olabileceğini kimse düşünememişti. Kontrol sanki ellerinden kopuyor ve dünya ile ilişkileri kalmamıştı.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Aile Kanı – Family Blood izle Türkçe Altyazılı Full HD Yabancı film, Aile Kanı – Family Blood filmini online direk izle,

Aile Kanı – Family Blood izle Sansürsüz Tek Part Full HD

Matt Damon’ın oynadığı bilim kurgu filmi hayal dünyamızı genişletiyor. Bir grup astronotların Mars gezegenine görev icabı gitmesi gerekiyor. Dünyadaki çalışmalar gidecek olan astronotların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve gidecekleri yerde bilinmeyen olaylara karşı tedbir alınmaya çalışılıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş bitmeye çalışırken Marsa gidecek olan astronotlar çok heycanlıydılar fakat bir yandan da tedirginlik vardı. Sonuçta hiç bilmedikleri bir yere adım atacaklardı. Zamanı geldi ve artık Marsa yolculuk başlıyor. Bu yolculuk sürecinde birbirlerine çok bağlı oldular ve samimiyetleri öncekinden daha fazlaydı. Yolculuk devam ederken hiç beklemedikleri zamanda hava değişimi ve fırtına başlamıştı.Fırtına olabileceğini kimse düşünememişti. Kontrol sanki ellerinden kopuyor ve dünya ile ilişkileri kalmamıştı.

Aile Kanı – Family Blood izle Direk Full HD

Keşfe çıkan grup fırtına karşısında çok şaşırmış savunmasız kalmışlardı. Fırtınadan sonra dağılmışlardı ve arkadaşları Mark Watney’i kaybettiler. Arkadaşlarını bulmak için çok mücadele de verseler bulamamışlardı. Şimdi Watney tek başına Mars’ta ve arkadaşları o öldü diye düşünüp bırakıp gitmişlerdi. Filmkomedi.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap