Ağır Kelepçe izle Full HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (53)
799 Görüntülenme

Ağır Kelepçe izle Full HD

Ağır Kelepçe izle,Ağır Kelepçe izle tek parça,10 Kasım 2017 tarihi itibari ile vizyonlarda yerini almaya hazırlanmakta olan ağır kelepçe isimli sineme filmi büyük bir etki bırakabilecek yapıya sahip olan eserler arasında yerini alacağa benzemektedir. 2017 yılı Türkiye yapımı bir eser olan bu başarılı yerli sinema filmi dram ve macera türlerini bir arada işlemeyi başarmış olan önemli bir sinema filmi olarak Dünya sinema arşivlerinde yerini alabilecektir.

Reklamı Geç
60


Ağır Kelepçe izle,Ağır Kelepçe izle tek parça,10 Kasım 2017 tarihi itibari ile vizyonlarda yerini almaya hazırlanmakta olan ağır kelepçe isimli sineme filmi büyük bir etki bırakabilecek yapıya sahip olan eserler arasında yerini alacağa benzemektedir. 2017 yılı Türkiye yapımı bir eser olan bu başarılı yerli sinema filmi dram ve macera türlerini bir arada işlemeyi başarmış olan önemli bir sinema filmi olarak Dünya sinema arşivlerinde yerini alabilecektir. Bu başarılı sinema filminin yönetmen koltuğunda yer alan ünlü isim Cüneyt Faruk Arkın’dır.Oyuncuları arasında yer alan isimlerden bazıları Faruk Enterli, Dilara Cambaz, Cüneyt Faruk Arkın, Mustafa Eren, Mehmet Kaçıra’dır. Senaryosu ve yönetmenliğinde yer alan Cüneyt Faruk Arkın başarılı bir giriş yaparak sinemaseverlere unutamayacakları bir eser bırakabilecektir.
1996 yılında Cüneyt Arkın ile birlikte aynı ceza evinde yatmaktadır. Cüneyt hapishanede olan haksızlıklara göz yummadığı için bir tartışma sırasında bir arkadaşını yaralamış ve cezası uzamıştır. Bu yaralanın sonucunda ise sürekli gardiyanlar ve yönetim Cüneyt’in üzerine gelerek sürekli hücre cezası vermektedir. Bu suçlamalar ve ceza Arkın’ın idam cezasına kadar uzamasına ve hatta sürekli hücresinde de sıkıntılar ile karşı karşıya kalmaktadır. Cüneyt’in idam cezası için iki gün kalmıştır. Fakat bu infaz kalmış oldukları hapishanede gerçekleşemeyeceği için bir arkadaşı ile birlikte ikisinin ellerini birbirlerine kelepçeleyerek diğer hapishaneye naklini gerçekleştirmiştir.

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap