Acts of Violence Full HD Tek Parça İzle
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (17)
386 Görüntülenme

Acts of Violence Full HD Tek Parça İzle izle

Acts of Violence Direk İzle, Acts of Violence Full İzle,Acts of Violence filmi MacGregor kardeşler üzerinden izleyicileri ile buluşmaktadır. Bu kardeşler orta batıdan gelmiş ve kendilerine yeni bir yaşam kurmak istemektedirler. Fakat yaşanacak bir olay onları büyük bir şekilde etkilemiştir. Bu olay ise en küçük kardeşin nişanlısının kaçırılması ile başlamaktadır. Bu kızı kaçıran insanlar ise hiç tekin insanlar değildir. Kızı kaçıran kişiler ise insan kaçaklığını yöneten büyük bir ekip olarak bilinmektedir. Diğer 2 kardeş ise ufak kardeşlerine yardım etmek için ellerinden geleni yapmak için hazır bir halde beklemektedirler. Bu kardeşlerin kardeşinin nişanlısını kurtarması için bir araya gelmenin zamanı gelmektedir. Bu kardeşlerden biri suç baronu iken diğeri de bir polis olarak bilinmektedir. İki kardeşin ise tamamen askeri günlerinde yaşadıkları dayanıklıkları bu sefer de yaşaması ve göstermesi gerekmektedir. Aileleri için büyük bir savaş içerisine giren bu kardeşler ise ufak kardeşlerinin nişanlısını bulmak ve kurtarmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Reklamı Geç
30Acts of Violence Direk İzle, Acts of Violence Full İzle,Acts of Violence filmi MacGregor kardeşler üzerinden izleyicileri ile buluşmaktadır. Bu kardeşler orta batıdan gelmiş ve kendilerine yeni bir yaşam kurmak istemektedirler. Fakat yaşanacak bir olay onları büyük bir şekilde etkilemiştir. Bu olay ise en küçük kardeşin nişanlısının kaçırılması ile başlamaktadır. Bu kızı kaçıran insanlar ise hiç tekin insanlar değildir. Kızı kaçıran kişiler ise insan kaçaklığını yöneten büyük bir ekip olarak bilinmektedir. Diğer 2 kardeş ise ufak kardeşlerine yardım etmek için ellerinden geleni yapmak için hazır bir halde beklemektedirler. Bu kardeşlerin kardeşinin nişanlısını kurtarması için bir araya gelmenin zamanı gelmektedir. Bu kardeşlerden biri suç baronu iken diğeri de bir polis olarak bilinmektedir. İki kardeşin ise tamamen askeri günlerinde yaşadıkları dayanıklıkları bu sefer de yaşaması ve göstermesi gerekmektedir. Aileleri için büyük bir savaş içerisine giren bu kardeşler ise ufak kardeşlerinin nişanlısını bulmak ve kurtarmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.
2017 ABD yapımı olan Acts of Violence filmi Aksiyon kategorisinde kendisine büyük bir yer bulmaktadır. Film konusu bakımından izleyenlerin ilgi odağı olmuş ve sevilen filmler arasında yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosu oldukça fazla ses getiren ve kendini belli eden filmler arasında yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Sophia Bush, Shawn Ashmore, Mike Epps, Cole Hauser gibi dev isimler yer almaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap